Żabka Polska SA na Dniach Kariery w Poznaniu

Żabka Polska SA – właściciel największej w Polsce sieci sklepów typu convenience – zaprasza studentów i absolwentów do współpracy z firmą podczas Dni Kariery na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Największe targi pracy, praktyk i staży w regionie odbywają się 10 marca 2009 roku. Uczestnicy wydarzenia mogą zapoznać się z ofertami pracy w Centrali Żabka Polska SA, a także z propozycjami staży zawodowych i praktyk w spółce.

Żabka Polska SA także w tym roku kontynuuje inicjatywę współpracy ze studentami i absolwentami uczelni wyższych. Specjalnie na Dni Kariery przygotowano stoisko informacyjne, gdzie można obejrzeć film korporacyjny, a także uzyskać niezbędne informatory.

„Organizujemy staże zawodowe dla studentów i sukcesywnie zwiększamy zatrudnienie. Przygotowujemy się także do ekspansji spółki na nowe segmenty rynku. Zarówno wśród studentów, jak i absolwentów widzimy duże zainteresowanie firmą – stale mamy liczne zapytania odnośnie możliwości odbycia praktyk i zatrudnienia w centrali Żabka Polska. Pomyślne zakończenie stażu zawodowego to pierwszy krok w kierunku podjęcia pracy w firmie” – powiedział Jacek Spychała, PR Manager Żabka Polska SA.

Żabka Polska SA jest członkiem Klubu Partnera Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu – prestiżowego grona wiodących przedsiębiorstw i instytucji ważnych dla gospodarki Wielkopolski i kraju. Klub Partnera jest ramową płaszczyzną współpracy, służącą podejmowaniu i rozwojowi różnorodnych inicjatyw mających na względzie wspólną sprawę Partnerów.

Targi Dni Kariery na Uniwersytecie Ekonomicznym organizowane są przez AISEC – to idealne miejsce dla pracodawców, którzy mają okazję do bezpośredniej promocji swojej firmy wśród studentów. Kontakt z uczestnikami Targów daje możliwość wymiany informacji oraz poznania wzajemnych oczekiwań.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu