Spółka zależna zacieśnia współpracę z Microsoft

I&B Consulting, spółka z Grupy I&B System, jako Złoty Partner będzie wdrażała najnowszą wersję systemu wspierającego zarządzanie przedsiębiorstwami koncernu Microsoft – Microsoft Dynamics AX 2009.

Uroczysta premiera nowej wersji systemu odbędzie się w dniach 11-12 marca. Jedną z firm, które zajmą się jego wdrażaniem będzie I&B Consulting. W ostatnich dniach pracownicy spółki uzyskali kolejne certyfikaty od amerykańskiego koncernu i są w stanie  rozwiązywać najtrudniejsze sprawy, z jakimi klienci firmy mogą spotkać się przy wdrażaniu Microsoft Dynamics AX 2009.

I&B Consulting wdrażał już poprzednie wersje systemu. W ostatnich dniach spółka zakończyła między innymi warty 900 tys. zł pierwszy etap prac dla jednego z klientów, w ramach którego po raz pierwszy w polskim przedsiębiorstwie uruchomiono moduł obsługujący produkcję procesową w oparciu o Microsoft Dynamice AX. Drugi etap, którego wartość spółka szacuje na 800 tys. zł, zostanie zakończony w pierwszym półroczu 2009 roku.  – Jestem przekonany, że doświadczenie zdobyte do tej pory oraz wiedza naszych pracowników potwierdzona certyfikatami amerykańskiego koncernu, dają I&B Consulting możliwość realizacji nawet najtrudniejszych wdrożeń – powiedział Marcin Niewęgłowski, prezes I&B System.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu