Rośnie oglądalność portalu MamBiznes.pl

Portal MamBiznes.pl zanotował w lutym rekordową liczbę unikalnych użytkowników oraz odsłon. Pierwszy w polskiej sieci serwis dla młodych przedsiębiorców odwiedziło w ubiegłym miesiącu 152 000 unikalnych użytkowników, którzy wygenerowali 610 000 odsłon.

Bardzo cieszy nas fakt rosnącej popularności portalu. Utwierdza nas to w przekonaniu, że droga, którą na początku obraliśmy jest słuszna – mówi Grzegorz Marynowicz, pomysłodawca i właściciel serwisu. Od początku priorytetem jaki sobie założyliśmy było dbanie o atrakcyjną zawartość merytoryczną i użytkownicy to docenili. Zapewne na wzrost popularności serwisu miała także wpływ trwająca inicjatywa „Pokaż światu swoją firmę”. Dzięki niej każda młoda firma niezależnie od branży w jakiej działa może bezpłatnie zaistnieć na naszym portalu. Jedyne co trzeba zrobić to wysłać zgłoszenie na adres kontakt@mambiznes.pl. Cieszy fakt, że zainteresowanie inicjatywą wciąż utrzymuje się na wysokim poziomie. To dla nas  najlepszy dowód na to, że była potrzebna. – dodaje właściciel portalu.

Mimo dobrych wyników oglądalności portal MamBiznes.pl  nie spoczywa na laurach.  Już niebawem zaproponujemy odwiedzającym portal MamBiznes.pl nowe treści oraz ciekawe funkcjonalności przydatne każdemu młodemu przedsiębiorcy – mówi odpowiedzialny za prace redakcji Łukasz Nomejko.

www.mambiznes.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu