Program leasingowy APC

Dzięki Programowi Financial Services firmy APC by Schneider Electric osiągnięcie wysokiej wydajności centrów danych jest możliwe nawet w sytuacji ograniczania budżetów. Program leasingowy umożliwia finansowanie modernizacji infrastruktury centrum danych z budżetu operacyjnego zamiast kapitałowego. Klienci APC by Schneider Electric mogą ponadto uzyskać dostęp do pakietów finansowych poprzez sieć partnerską.

Możliwość inwestowania w infrastrukturę fizyczną w celu poprawienia efektywności urządzeń i obniżenia kosztów operacyjnych nie powinna być problemem dla właścicieli i operatorów centrów danych, nawet w obecnej sytuacji ekonomicznej – mówi Maciej Mączyński, Dyrektor Sprzedaży APC by Schneider Electric, światowego lidera w dziedzinie zintegrowanych rozwiązań zasilania i chłodzenia dla systemów o znaczeniu krytycznym.

Wyjaśniając możliwości finansowania i leasingowania oferowane przez APC, Maciej Mączyński dodaje: – Financial Services APC by Schneider Electric to światowy program, dający klientom szeroki wachlarz możliwości finansowania zakupu naszych kompleksowych rozwiązań, obejmujących efektywny energetycznie sprzęt zasilający i chłodzący oraz oprogramowanie do zarządzania nim.

– Program Financial Services jest odpowiedzią na prośby klientów o alternatywne sposoby finansowania inwestycji w nasze produkty i usługi – wyjaśnia Maciej Mączyński, i dodaje: – Nasza gama elastycznych i przodujących w branży rozwiązań finansowych, łącznie z leasingiem, jest dostępna dla końcowych odbiorców bezpośrednio, jak również poprzez sieć naszych partnerów. W miarę, jak rozszerza się zakres naszych rozwiązań i kompleksowość oferty, wzrasta także potrzeba pomocy w finansowaniu ich zakupu, zwłaszcza w obecnej sytuacji rynkowej, kiedy inwestycje są ograniczone dostępnością kapitału.

W celu zapewnienia możliwości leasingowych na światową skalę poprzez program Financial Services, APC by Schneider Electric współpracuje z IBM Global Financing (IGF), kredytowym i leasingowym oddziałem IBM. Firmy zainteresowane programem finansowania powinny skontaktować się z polskim oddziałem APC pod numerem telefonu (22) 666 00 11. Partnerzy APC mogą uzyskać więcej szczegółów dotyczących sposobów finansowania od swoich opiekunów w APC. Wszelkie pozostałe informacje można uzyskać na stronie internetowej www.apc.com.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu