Porozmawiajmy o wrzodach z IMR advertising by PR

Nie do wiary, ale w Polsce z powodu chorób układu krążenia spowodowanych wysokim poziomem cholesterolu umiera więcej osób niż na jakiekolwiek inne dolegliwości. A na wrzody żołądka choruje 5-10% dorosłych, zwłaszcza mężczyzn.

Doskonale wie o tym firma Alter Medica, producent dobrze znanego preparatu Cedrus i dlatego na początku marca br. postanowiła podpisać nową umowę z warszawską agencją IMR advertising by PR, która już wcześniej – trzeba przyznać – z powodzeniem zajmowała się tym produktem.

Agencja tym razem będzie odpowiedzialna przede wszystkim za relaunch preparatu, który od producenta otrzymał nowe charakterystyczne brązowo-złote opakowanie, a od IMR advertising by PR dostanie nową PR-ową siłę i moc.

Do innych zadań agencji będzie należało: współpraca z mediami (zwłaszcza z prasą kobiecą, poradnikową i zdrowotną), opracowanie nowych materiałów prasowych dystrybuowanych później wśród dziennikarzy i dbanie o wizerunek preparatu Cedrus jako odpowiedniego środka na choroby krążenia i wrzody żołądka. Nowa umowa została podpisana na 14 miesięcy z możliwością przedłużenia współpracy.

Przypomnijmy, Cedrus to olejek cedrowy zawierający składniki (m.in. witaminę E oraz kwasy omega-3, -6 i -9), które łagodzą przebieg chorób układu krążenia oraz wrzodów żołądka albo nawet im zapobiegają. Aby uzyskać więcej informacji na temat samego preparatu, jak i firmy Alter Medica, zapraszamy na stronę: www.altermedica.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu