Pierwszy mieszkaniec Mazury Residence

Pierwszy klient odebrał dom na położonym w samym sercu Krainy Wielkich Jezior Mazurskich osiedlu Mazury Residence. Dzięki prywatnemu pasowi startowemu już niedługo będzie lądował pod samymi drzwiami swojej rezydencji. Budowa pierwszego etapu powstającego od 2007 roku osiedla dobiega końca.

dom-pierwszego-mieszkanca-tuz-przez-odbiorem-technicznym-tylWarszawski inwestor, spółka Arna, dotrzymuje terminów i zgodnie z harmonogramem prac oddaje do użytku pierwszy dom. Właściciel nie zgłosił żadnych usterek i jest zadowolony z jakości przeprowadzonych prac.

Leżący na brzegu jeziora Niegocin, 6 km od Giżycka, kompleks rezydencji jest pierwszym w Polsce osiedlem typu Airpark&Marina. Własne lotnisko i dwie przystanie jachtowe to jego charakterystyczne elementy. Nie są to zbędne inwestycje – przekonują inwestorzy. Zainteresowanie tego typu usługami ciągle wzrasta, tak jak liczba posiadaczy własnych awionetek i jachtów. Lot z Warszawy trwa niecałą godzinę, to idealne rozwiązanie dla spragnionych odpoczynku poza miastem.

Pierwsza oddana do użytku rezydencja położona jest na działce o powierzchni ponad 5000m2. Jej właściciel może cieszyć się czterema sypialniami, salonem, pokojem kąpielowym, dwoma łazienkami i garderobami, garażem oraz ogrodami zimowymi spełnia jego oczekiwania. Nad jego bezpieczeństwem czuwa monitoring, oraz zintegrowana ochrona elektroniczna.

– Jestem lotnikiem, szybko zmieniam miejsce swojego pobytu, takie rozwiązanie bardzo mi odpowiada. Mam nadzieje, że nie będzie potrzeby testowania systemów alarmowych – śmieje się właściciel. Mazury to doskonałe miejsce na wypoczynek, nie tylko na turystykę lotniczą i żeglarstwo. Czekam z niecierpliwością na ukończenie kortów tenisowych – dodaje.

O bezpieczeństwo domów i jakość otrzymywanych przez mieszkańców usług nie martwi się deweloper. – Ochrona jest dyskretna ale efektywna – mówi Janusz Zieniewicz, prezes ARNA. Wykończenie rezydencji dobierane jest na życzenie klienta. Stawiamy na jakość, możemy zaoferować materiały pochodzące z wielu aktualnych kolekcji. Standard części wspólnych, dróg i terenów zielonych również jest wysoki. Zastosowaliśmy nowoczesne, ekologiczne technologie

Latanie i luksusowe domy to jednak nie wszystko, co może zadowolić potencjalnych klientów. Kluczowe dla inwestycji jest jej położenie oraz spójność z otaczającymi ją parkami przyrody. Umiejętne wkomponowanie osiedla w obszary chronionego krajobrazu było delikatnym i precyzyjnym zadaniem.

Rezydencja na mazurach to nie dom w pobliżu lotniska w wielkim mieście – przypomina „Pierwszy mieszkaniec”. Mazury odwiedzam regularnie, ale dom na Mazurach kupiłem przede wszystkim dla rodziny. Moglibyśmy tu mieszkać nawet przez cały rok. To jakby inny świat oderwany od problemów miasta.