Nowy start-up: Stodolatest.pl

„Masakra, świetny, totalnie inny” – to wypowiedź o serwisie jednego z pierwszych użytkowników nowego portalu. Właśnie startuje portal Stodolatest.pl czyli serwis social shopping w zupełnie innej jakości! Innowacyjna grafika, przemyślany system oceny produktów, rozbudowana funkcjonalność, obszerna wiedza na temat produktów z grup fotografia, komputery, gry oraz RTV plus oczywiście opinie użytkowników i testy ekspertów, zdjęcia oraz filmy zawierające wskazówki i porady. Portal, jako agregat, treści skupia również użytkowników wokół grup produktów z którymi chcą się utożsamiać i wymieniać informacjami.

Stodolatest.pl będzie też pierwszym portalem w którym użytkownik sam będzie mógł być operatorem: dodać nowy produkt, jego opis, parametry, zdjęcia, filmy, testy i oczywiście opinie. Całość będzie weryfikowana przez innych użytkowników i tylko ogólnie akceptowane treści będą zatwierdzane i publikowane, co zapewni wyświetlanie jedynie wiarygodnych i uczciwych informacji.

W najbliższym czasie informacje o produkcie wzbogacone zostaną o sterowniki oraz najpotrzebniejsze programy użytkowe. Razem ze startem portalu Stodolatest.pl ruszył konkurs w którym w zamian za dodawanie wartościowej treści można wygrać notebooka, aparat cyfrowy oraz inne drobne gadżety.

Portal Stodolatest.pl wprowadzany na rynek jest przez nową agencję interaktywną Red2Black którą założyli ludzie od wielu lat związani z polskich rynkiem internetowy. Celem agencji jest tworzenie wyróżniających się na rynku portali społecznościowych oraz e-commerce’owych.

www.Stodolatest.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu