„Terminator” i cyfrowa telewizja

NETGEAR®, Inc., światowy dostawca innowacyjnych rozwiązań sieciowych, gościł na tegorocznych targach CeBIT w Hannowerze na swoim stoisku wyjątkowych VIPów: supergwiazdora filmów akcji i gubernatora Kalifornii w jednej osobie – Arnolda Schwarzeneggera oraz kanclerz Niemiec – Angelę Merkel. Goście z dużym zainteresowaniem przyglądali się produktom firmy NETGEAR, w tym najnowocześniejszemu urządzeniu – przystawce telewizyjnej NETGEAR Internet TV Player ITV2000. Spotkanie uwieczniono na pamiątkowych zdjęciach.

Nowy odtwarzacz telewizji internetowej ITV2000 to kompaktowa, łatwa w użyciu i automatycznie konfigurująca internetowa przystawka do telewizora z prostym pilotem, umożliwiająca oglądanie internetowego wideo w telewizorze w salonie. Urządzenie strumieniowo przesyła treści z popularnych witryn, serwisów wideo na życzenie oraz wideo z lokalnych pamięci flash USB. Zaawansowana funkcja wyszukiwania umożliwia inteligentne przeszukiwanie internetowych zasobów wideo, w tym wybieranie witryn według kraju, tematyki, nazwisk osób czy popularnych witryn.

CeBIT to nie tylko ponad dwudziestoletnia tradycja innowacji oraz największe na świecie targi nowoczesnych technologii informatycznych i telekomunikacyjnych, ale również miliony zwiedzających i niepowtarzalna okazja do nawiązywania kontaktów biznesowych oraz forum prezentacji najnowszych globalnych trendów oraz technologii przyszłości. Prestiż tegorocznych targów wzmagają spektakularne pokazy najnowocześniejszych technologii przypominające niemalże filmy science-fiction.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu