Kolejne wyróżnienie dla telewizji JAMBOX – Innowator Śląska

Telewizja JAMBOX została uznana za jeden z najbardziej innowacyjnych produktów obecnych na śląskim rynku w 2008 r. Doceniono połączenie cyfrowej jakości usług telewizyjnych z zaletami mediów internetowych.

JAMBOX to nowoczesna, cyfrowa platforma multimedialna stworzona przez Śląską Grupę Telekomunikacyjną, która łączy cechy mediów internetowych (interaktywność, szybki dostęp do informacji) z cyfrową telewizją kablową (bogaty wybór kanałów, cyfrowa jakość obrazu i dźwięku). Abonenci mają możliwość korzystania z możliwości 3 generacji: interaktywnych gier, internetowych galerii zdjęć PICASA na ekranie telewizora, zamawiania usług przez pilota w czasie rzeczywistym.

Innowacyjność JAMBOX została wyróżniona przez jury konkursu INNOWATOR ŚLĄSKA 2008 organizowanego przez Górnośląską Agencję Przekształceń Przedsiębiorstw S.A. Poprzez organizację konkursu  agencja chce promować innowacyjność w działalności gospodarczej śląskich firm oraz promować dobre przykłady innowacyjnych rozwiązań technologicznych.

Przyznane wyróżnienie potwierdza nowatorskie podejście SGT SA w kreowaniu Kablówki 3 Generacji JAMBOX.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu