Czekolady Dark dla wytrawnych smakoszy

Tagi:

Dla osób szukających niezwykłych czekoladowych doznań Wawel oferuje czekolady Dark ze zróżnicowaną zawartością kakao. Są to kompozycje dla prawdziwych smakoszy, którzy cenią mocno czekoladowe kompozycje. W lutym oferta Wawel powiększyła się o nową czekoladę Dark z cząstkami ziarna kakaowego.

Dla koneserów czekoladowych łakoci Wawel przygotował wykwintne, gorzkie czekolady Dark. Produkty to najczystsza czekoladowa esencja, która uwodzi szlachetnym smakiem i prawdziwie kakaowym zapachem. Czekolady Dark firmy Wawel zawierają wyjątkowo dużo miazgi kakaowej, która bogata jest w wartości odżywcze pozytywnie wpływające na zdrowie i urodę.

Walory smakowe czekolad podnosi fakt, że są o połowę cieńsze od innych czekolad dostępnych na rynku. Linia czekolad Dark kusi także elegancką oprawą graficzną utrzymaną w kolorach złota i czekolady. Elegancko opakowane, subtelne cienkie tabliczki o doskonałym wyrazistym smaku zachwycą każdego.

Linia Dark obejmuje następujące czekolady:

  • Dark 90 % – ciemna, wytrawna czekolada, która zachwyca nie tylko wyrafinowanym smakiem, ale także mocno kakaowym zapachem,
  • Dark 70 % – wykwintna, gorzka czekolada o zawartości cząstek ziarna kakaowego 70%,
  • Dark 70% ze skórką pomarańczy – połączenie wykwintnej gorzkiej czekolady i kandyzowanej skórki pomarańczy.

Już od lutego w ofercie Wawel dostępna jest nowa gorzka czekolada Dark z cząstkami ziarna kakaowego. Czekolada uwodzi połączeniem doskonałej, gorzkiej czekolady oraz delikatnych i wybornych w smaku cząstek prażonego ziarna kakaowego. Kompozycja dla prawdziwych czekoladowych smakoszy, którzy cenią wytrawne czekoladowe zestawienia.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu