Blue Angels dla liberałów

W lutym ruszyła przygotowana przez Blue Angels Advertising nowa witryna internetowa Prof. Zbigniewa Zaleskiego, posła do Parlamentu Europejskiego.

Agencja przygotowała od podstaw witrynę internetową, jej system zarządzania treścią oraz ciekawą szatę graficzną. Ciekawostką jest fakt zorganizowania przez prof. Zaleskiego konkursu internetowego dla młodzieży pt.”Unia Europejska bez tajemnic”.  Konkurs został zainicjowany z okazji 5 rocznicy wstąpienia Polski do Unii, a na jego potrzeby Błękitne Anioły przygotowały dodatkowo osobną witrynę konkursową.

Konkurs jest okazją do poszerzenia oraz ugruntowania wiedzy o Unii wśród młodzieży, a jego atrakcyjność zwiększają dodatkowo ciekawe nagrody. Nagrodami głównymi do wygrania w konkursie jest 5 wyjazdów  do Brukseli i wizyta w Parlamencie Europejskim, 55 pamięci „pendrive” i 555 gadżetów!

To kolejne zlecenie, zrealizowane przez Błękitne Anioły dla liberałów. Z początkiem lutego ruszyła nowa witryna internetowa Młodzieżówki Platformy Obywatelskiej z Regionu Lubelskiego również przygotowana przez Blue Angels Advertising.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu