Aquanet SA wybiera EUREKĘ

W Aquanet SA – firmie wodociągowej z Poznania, rozpoczyna się wdrożenie systemu wspomagającego podejmowanie decyzji EURECA. Dostawcą jest producent tego oprogramowania: wrocławska firma Controlling Systems Sp. z o.o.

Nowy system będzie wykorzystywany m.in. do przyśpieszenia i usprawnienia procesów tworzenia budżetów kosztów firmy wraz jednostkami podległymi oraz do analizy finansowej kluczowych obszarów w firmie. Źródłem informacji dla hurtowni danych Eureki będzie niedawno oddany do użytku w Aquanet SA system SAP ERP.

„O wyborze EUREKI zdecydowała jej elastyczność,  możliwość planowania i analizowania danych w wielu przekrojach, miarach i okresach czasowych. Ponadto, dla naszych controllerów była bardzo ważna ergonomia pracy z budżetem, szybkość dostępu do wszystkich danych, możliwość pracy przez przeglądarkę www a także funkcjonalność pozwalająca na informowanie kierowników o wykonaniu budżetu z dokładnością do pojedynczej transakcji” – mówi Magdalena Leśniewicz, Kierownik Działu Controllingu w Aquanet SA

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu