8 marca – z miłości do Kobiet

Najważniejszy dzień w tym miesiącu to niewątpliwie 8 marca – w tym roku przypada w weekend. Czy w tym roku zaskoczą nas czymś Panowie? Czy dostaniemy standardowego symbolicznego kwiatka?

Otóż możliwości obdarowywania jest wiele. W większości przypadków sprawia to przyjemność zarówno obdarowywanej płci pięknej jak i trochę brzydszemu darczyńcy. Piękne kwiaty i kolacja zawsze są dobre. Mile widziane są też błyskotki czy bardziej zwiewne i powabne fatałaszki… Można też pójść krok dalej i połączyć wszystkie te warianty w słodką całość. Choćby wykupić wakacje czy wycieczkę. A warto zrobić to właśnie teraz, bowiem biura przygotowały dla nas coś specjalnego, z lekarstwem na trochę skaczące euro. Z miłości do kobiet TUI oferuje stały kurs euro na całą wycieczkę – 1 euro tylko 4,29zł. Warto też zapoznać się z ofertą ScanHoliday.  Więcej o wakacyjnych promocjach można dowiedzieć się na portalu Cititravel.pl. http://www.cititravel.pl/Promocja-Lata-2009.html

Na jakie względy może liczyć płeć piękna za granicą w ponad 28 krajach? Kwiaty to stały element tego święta we wszystkich krajach, a mamy mogą liczyć na laurkę od malucha. Gałązka akacji srebrzystej i czekoladki to tradycyjny włoski upominek. W większości krajów przyjął się zwyczaj obdarowywanie nie tylko najbliższej nam partnerki ale też mamy, babcie, koleżanki z pracy czy znajome.

W dniu 8 marca warto pamiętać o początkach tego Święta. Już bowiem prawie 100 lat temu Kobiety zaczęły głośno wyrażać swoje zdanie, podkreślać swoją obecność w społeczeństwie. Walczyły nie tylko o lepsze (bezpieczne) warunki pracy. Domagały się też prawa do głosowania i możliwości obejmowania stanowisk publicznych. Ostatni postulat dotyczący szkoleń zawodowych i  zaprzestania dyskryminacji w miejscu pracy w wielu krajach nie stracił na ważności. Dlatego  w tym dniu w wielu miastach spotkać się można z manifami i różnymi happeningami.

Dla wszystkich tych, którzy niekoniecznie mają ochotę na udział we wspomnianych happeningach, proponujemy spontaniczne wakacje, spacer w wiosennej aurze, czy romantyczną kolację w sympatycznej restauracji.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu