Lawson Software Polska najlepszym dostawcą zagranicznego ERP dla przemysłu

Polski oddział Lawsona, amerykańskiego dostawcy rozwiązań i usług IT dla przedsiębiorstw, zwyciężył w konkursie „Najlepszy dostawca IT dla przemysłu 2008” organizowanym dorocznie przez redakcję MSI Polska. Lawson został uhonorowany w kategorii „ERP/MRP II (system zagraniczny) – reprezentant producenta w Polsce”. Redakcja wybiera laureatów na podstawie opinii klientów z sektora przemysłowego.

Redakcja MSI poprosiła pracowników firm korzystających z rozwiązań i usług poszczególnych dostawców ERP o anonimową ocenę takich kryteriów jak: elastyczność (dopasowywanie oferty do potrzeb), jakość usług (doradztwo w wyborze), stosunek jakości usług do ceny, współpraca na etapie wdrażania (instalacji sprzętu, w ramach outsourcingu), obsługa posprzedażna (okres gwarancji), szkolenia użytkowników. Pod uwagę brane były wdrożenia (kontrakty) zrealizowane w latach 2007-2008.

– Konkurs na najlepszego dostawcę ERP, w którym jurorami są sami klienci, to świetna idea. Któż potrafi lepiej ocenić i docenić rozwiązanie IT, jeśli nie pracownicy korzystającej z niego firmy? W imieniu polskiego oddziału firmy Lawson Software szczególnie serdecznie dziękuje za uznanie wszystkim firmom, które współpracują z nami od lat i, jak się okazuje, bardzo wysoko cenią nasze produkty i usługi – powiedziała tuż po ogłoszeniu werdyktu Dagmara Kotlarska, dyrektor marketingu Lawson Software Polska. – Okres wdrożenia bywa trudny, ale po pewnym czasie nasi klienci zauważają realne korzyści, które daje im nowy system. Ich zadowolenie wyrażane w konkursach takich jak ten dowodzi, że warto zainwestować w rozwiązania Lawsona – dodała Dagmara Kotlarska.

– Chcemy, aby nasz konkurs realnie odzwierciedlał jakość działania dostawców rozwiązań informatycznych dla polskich firm przemysłowych. Bardzo nam zależy na tym, aby opinie przedstawicieli reprezentujących Państwa klientów były szczere, dlatego gwarantujemy im pełną anonimowość – powiedziała Elżbieta Jaworska, redaktor naczelna MSI Polska.

Nagrody we wszystkich kategoriach konkursowych wręczono 23 lutego 2009 roku podczas uroczystej ceremonii w Pałacu Lubomirskich w Warszawie.

Więcej informacji na temat tegorocznej edycji konkursu można znaleźć na stronie http://www.msipolska.pl/no_cache/menu-gorne/artykul/article/nagrody-msi-polska-najlepszy-dostawca-it-dla-przemyslu-2008.html?tx_ttnews%5BbackPid%5D=35&cHash=58b41b3a59

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu