Finder partnerem AutoMapy

Producenci AutoMapy oraz Finder S.A. podpisali umowę, na mocy której oprogramowanie komunikacyjne firmy Finder oferowane będzie wspólnie z AutoMapą

Współpraca z firmą Finder ma szczególny wymiar, bowiem jest to pierwszy partner, który oferował będzie AutoMapę z własnym oprogramowaniem komuninkacyjnym.

„Połączenie zalet produktów oferowanych przez AutoMapę i Finder stanowić będzie niezwykle ciekawą ofertę dla naszych obecnych i przyszłych klientów. Mamy nadzieję, że współpraca firm oferujących tak zaawansowane i skuteczne rozwiązania wniesie nową jakość na rynek nawigacji i lokalizacji.” – powiedział Jędrzej Szynkarczuk, dyrektor marketingu AutoMapy.

AutoMapa jest niezmiennie od sześciu lat najchętniej kupowanym jak również najczęściej nagradzanym programem do nawigacji GPS. Tylko w ostatnim czasie AutoMapa została uhonorowana statuetką „Wirtualnego Telefonu” miesięcznika Mobile Internet, tytułem Hitu IT 2008, Złotym Laurem Konsumenta 2008, oraz nagrodami magazynów Next (nagroda Czempion Jakości 7/2008) czy redakcji Komputer Świata za najlepszy program do nawigacji.

Technologie GPS/GSM mają ogromne pole zastosowań w powszechnym, poza firmowym, zastosowaniu. Platforma Findera ma cenną funkcję powiadamiania o zdarzeniach, w wyniku których kierowca może potrzebować pomocy np. w razie wypadku, kolizji drogowej lub awarii.

„Wkrótce na rynek powinny trafić, pracujące w systemie Findera, osobiste lokalizatory, dzięki którym osoby wymagające opieki – starsze i dzieci – będą mogły wezwać pomoc jednym przyciskiem lub skontaktować się z opiekunami. Na znaczeniu będą zyskiwały personalizowane usługi informacyjne, w których odbiorca będzie otrzymywał wiadomości w zależności od aktualnego miejsca pobytu i sprecyzowanego przez siebie profilu. Aby  podobne usługi mogły być oferowane polskiemu użytkownikowi niezbędna jest współpraca między firmami dysponującymi nowoczesnymi, sprawdzonymi rozwiązaniami i uzyskiwanie nowej jakości poprzez łączenie systemów o mniejszym zasięgu w większe, bardziej uniwersalne  i oferujące niedostępne dotychczas funkcje.” – powiedział Piotr Jakubowski, prezes zarządu Finder S.A.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu