Delegata wprowadza na rynek nowe kanały tematyczne i powiększa swój zespół

Wraz z dynamicznym rozwojem Delegata, agencja specjalizująca się w obsłudze kanałów tematycznych wprowadza na rynek nowe kanały Fashion TV HD , Mezzo HD oraz polski kanał muzyczny. Do zespołu dołączyły także, nowe osoby Arkadiusz Węgrzynek i Agnieszka Adamiak.

Kanały Fashion TV oraz Mezzo dostosowały swoją ofertę do nowoczesnych trendów i standardów rynku, dając widzom możliwość oglądania ulubionych stacji w jeszcze lepszej jakości. Od stycznia telewizje te nadają w nowej wersji -wysokiej rozdzielczości, dostarczając wyjątkowych wrażeń wzrokowych oraz dźwiękowych. Fashion TV HD to program life stylowy, poświecony w szczególności modzie oraz światu z nią związanego. Muzyczny kanał Mezzo HD dedykowany jest przede wszystkim wielbicielom muzyki jazzowej, klasycznej i operowej.

Wraz ze zmieniającymi się profilami istniejących już kanałów muzycznych, ewoluującymi w kierunku stacji lifestylowych na rynku powstała wielka luka.

W odpowiedzi na oczekiwania widzów na przełomie marca i kwietnia pojawi się zupełnie nowy polski kanał muzyczny sygnowany przez uznaną w branży markę (w dystrybucji do sieci kablowych bez dodatkowych opłat).

„Wprowadzenie na rynek polski nowych kanałów jest odpowiedzią na rosnące potrzeby dynamicznie rozwijających się sieci kablowych, które poszerzają ofertę pakietów cyfrowych ” – powiedział Arkadiusz Węgrzynek, nowy dyrektor operacyjny Agencji Delegata.

Arkadiusz Węgrzynek objął stanowisko wraz z początkiem roku. Posiada duże doświadczenie w zarządzaniu działalnością bieżącą agencji reklamowych , w szczególności sprzedaży BTB.

Wraz z rozwojem firmy do zespołu dołączyła Agnieszka Adamiak, manager z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży, kierowaniu projektami z zakresu marketingu, komunikacji wewnętrznej oraz zewnętrznej w segmencie B2B.

Agnieszka będzie odpowiedzialna za rozwój sprzedaży oraz za wszelkie działania marketingowe prowadzone przez Delegatę.  Tym samym zakres usług Delegaty poszerzy się o doradztwo, organizację szkoleń, konferencji obejmującą pozyskiwanie sponsorów, koordynację oraz organizację targów handlowych.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu