Sprytna zaczepka

Wyróżnić się w tłumie gadżetów reklamowych jest sztuką. Lubimy artykuły proste w formie, ale też zachowujące najlepsze cechy użytkowe. Fortress Gifts zaproponował Klientom rodzaj „sprytnego” gadżetu…

Niecodzienny gadżet prezentuje Fortress Gifts. To rodzaj uchwytu do torebki, który jest mocowany do blatu stołu. Wykonany z metalu, z miejscem na logo lub ornament, ma bardzo eleganckie wykończenie.

Uchwyt jest nietypowy. Przenośny, ponieważ można go nosić ze sobą, a wykorzystać w odpowiednich sytuacjach. W pracy, restauracji, kawiarni, pubie – można go swobodnie zamontować. Jest użyteczny nie tylko w biurze, ale także podczas spotkań, konferencji czy szkoleń, kiedy pojawia się często spotykany problem: co zrobić z torebką.

Osoby przesądne ucieszą się – dzięki wykorzystaniu uchwytu nie stawiamy torebki na podłodze, a pieniądze „nie uciekają”. W czasach kryzysu warto zatroszczyć się o zawartość portfela.

Ten niewielki gadżet nie tylko posłuży do zawieszenia torebki. Swobodnie można na nim zawiesić bluzę czy czapkę.

Można, a nawet trzeba zaskakiwać Klientów pomysłami. To jedna z nadrzędnych zasad Fortress Gifts. Uwaga! Kobiety będą zachwycone tym gadżetem!

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu