Od dziś na stołach króluje kostka

Od dziś na stołach króluje kostka! – nowe opakowania Cukru Królewskiego białego oraz brydż w kostkach wchodzą do gry.

Koncern Südzucker Polska, producent Cukru Królewskiego, co sezon stara się urozmaicić swoje portfolio. Tym razem wśród słodkich propozycji, postanowił na nowo zaserwować cukier w kostkach. Sięgnięcie po to, co kiedyś dobrze znane i lubiane, ma przywrócić dawną modę na słodzenie kostką, a przez nowoczesną formę dotrzeć do najbardziej wymagających miłośników słodzenia.

Współczesny styl to zasługa nowych, ergonomicznych opakowań cukru brydż kostka (500 kg) oraz  cukru białego kostka (1kg). Na pudełkach pojawiły się dodatkowo elementy – zielone liście herbaty i kawałki limonek. Talie kart do gry na cukrze brydż zastąpiła filiżanka herbaty z cytrynką, a na rewersie kusi cukier w kostkach w towarzystwie aromatycznej kawy.

Cukier w kostkach zarówno biały, jak i brydż, to wyjątkowa propozycja dla osób ceniących wygodę. Nowa estetyka opakowań sprawia, iż nie trzeba ich w pośpiechu chować do szafki kuchennej. Mogą one śmiało pełnić rolę cukierniczek. Przy tak dobranym asortymencie, z pewnością warto słodzić z Cukrem Królewskim!

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu