Łazienka marzeń według Ideal Standard

Łazienka to  miejsce, w którym szukasz odpoczynku po męczącym dniu. To swoista świątynia relaksu, dlatego tak bardzo ważne jest jej wnętrze. Ideal Standard zabierze Cię w świat nieskończonych możliwości aranżacji, dzięki którym Twoja łazienka nabierze wyjątkowego stylu i spełni marzenia o idealnym miejscu na spędzanie wolnych chwil.

Design, funkcjonalność, innowacje

Łazienka to przestrzeń, która musi być przede wszystkim funkcjonalna. Mała czy duża, podłużna czy prostokątna, wysoka czy ze skosami – Ideal Standard tworzy rozwiązania, które pozwolą wyrazić Ci Twój styl. Połączenie nowatorskich pomysłów z pięknem form tworzy wyjątkowe, estetyczne i praktyczne kolekcje. Dla Ideal Standard design i funkcjonalność ma szczególne znaczenie. Z myślą o indywidualnych cechach każdego klienta i jego potrzebach, firma współpracuje z najbardziej znanymi projektantami na świecie. Marc Sadler, Robin Levien, Marc Newson czy Artefakt – to tylko niektóre nazwiska utalentowanych designerów, którzy tworzą nadzwyczajne kolekcje. Powstają one po to, by w optymalny sposób wykorzystać dostępną przestrzeń i sprawić, by poruszanie się i korzystanie z łazienki było czystą przyjemnością. W Twojej łazience nie zabraknie także innowacji. Ideal Standard dba o unowocześnianie swoich produktów, tak by dostarczać Ci ciągle nowych doznań…

Kolekcja SimplyU  w Twojej łazience

Jeśli cenisz sobie wyjątkowy design i najnowsze trendy, z całą pewnością zachwyci Cię kolekcja SimplyU. Ceramika doskonałej jakości zaspokoi gusta nawet najbardziej wybrednego konsumenta i będzie ozdobą każdego wnętrza. Zaprojektowana przez Artefakt Industriekultur linia SimplyU składa się z czterech rodzin umywalek, wyjątkowych mebli, zaskakujących formą luster, armatury i gustownych akcesoriów. Bogaty wybór ceramiki w czterech wyrazistych stylach (Clear, Dynamic, Intensive, Natural) pozwala na stworzenie niepowtarzalnej łazienki – przestrzeni o różnorodnych kształtach i wymiarach. Całości dopełniają innowacyjne rozwiązania. Wszystkie umywalki wyposażono w system przelewowy Idealflow. Dzięki temu wykonywanie otworów przelewowych w ceramice jest zbędne. Jej powierzchnia pozostaje nienaruszona, estetyczna i łatwa do utrzymania w czystości. Umywalki dostępne są w wielu kształtach – asymetryczne, regularne, podwójne…Kolekcje wszystkich umywalek uzupełnia nowoczesna armatura złożona z 14 różnych modeli, stylistyką nawiązujących do kształtów ceramiki. Meble wykonane są z doskonałej jakości produktów. Wszystkie wyposażone w system samoczynnego domykania drzwi i szuflad. Bardzo pojemne, pomieszczą wszystkie drobiazgi, dzięki czemu w Twojej łazience zawsze będzie panował ład i idealny porządek. Meble zaprojektowano w najmodniejszych kolorach. Konsumenci maja do wyboru lśniąca biel, ciemny brąz lub orzech. Wykończenie stanowić będą lustra – pionowe, poziome lub kwadratowe, z zegarem cyfrowym, doskonale wkomponują się w każdą łazienkę. Wielofunkcyjne i niezwykle łatwe w montażu wraz z lampą stworzą wyjątkowy klimat wokół Twojej umywalki. Ostatnim elementem dopełniającym całości będą akcesoria – szklana półka, kubek, dozownik mydła w płynie i mały haczyk na ręcznik. Wszystko po to, byś miał niezbędne rzeczy na wyciągnięcie ręki…

Cztery odsłony linii SimplyU

Linia SimplyU  złożona jest z czterech, wyjątkowych rodzin umywalek. Każda z nich piękna, niepowtarzalna i funkcjonalna, stworzy w Twoim domu wyjątkową przestrzeń.

Umywalki Clear to połączenie opływowych kształtów z tym co najważniejsze – funkcjonalnością. Wytrzymałe i praktyczne meble tworzą doskonałą całość z geometrycznymi krawędziami ceramiki, dzięki czemu w łazience panuje wyjątkowy klimat równowagi i harmonii. W takiej przestrzeni nawet najbardziej meczący dzień będzie miał wyjątkowy i spokojny finał.

Dynamic to wysublimowane piękno, o prostych, ale bardzo wyrazistych konturach. Kolekcja jest odzwierciedleniem panującego we współczesnej architekturze i bardzo popularnego, minimalistycznego trendu. Mocno zarysowanie linie i wyraźne proporcje tworzą niesamowicie wyraźny i charakterystyczny zestaw.

Kolekcja Intensive to najbardziej śmiałe z proponowanych rozwiązań w linii SimplyU. Niezwykle ekstrawaganckie i przywodzące na myśl najbardziej nowoczesne rozwiązania dla domu, będzie podkreślało Twój indywidualizm. Niekonwencjonalne i asymetryczne linie odsłonią śmiałą osobowość domowników.

Natural to z kolei delikatna, spokojna elegancja. Ceramika stworzona na kształt otoczaka – bardzo gładka i organiczna forma, która stanowi esencję współczesnego projektowania wnętrz. Natural wyróżnia się niezwykle zmysłową, miękką i minimalistyczną linią. Wszystko po to, byś poczuł ukojenie i odprężenie.

Wyjątkowa ceramika

Ideal Standard tworzy kreatywne rozwiązania do Twojej łazienki. Niebanalne połączenie stylu z tym co funkcjonalne, daje maksimum przyjemności ciału i umysłowi. Jako jedna z najnowocześniejszych firm w branży, stworzyła linie, które były wielokrotnie nagradzane – dlatego od lat cieszy się uznaniem konsumentów. Proponując największy asortyment rozmiarów ceramiki, wariantów i zastosowanych technologii, oferuje konsumentom niezliczoną ilość możliwości. Firma Ideal Standard jest także pionierem w swojej branży – jako pierwsza wprowadziła na rynek głowice ceramiczne, opatentowując później armaturę jedno – uchwytową. Do osiągnięć technologicznych Firmy należy także opracowanie super – płaskich dysz do hydromasażu, czy wykorzystanie nowoczesnych materiałów np. do produkcji „miękkich” wanien czy brodzików. Stale wprowadzane innowacje i udoskonalenia produktów dają Ideal Standard wyjątkową pozycję na rynku. Pozycję, dzięki której Twoja łazienka nabierze niepowtarzalnego charakteru, stylu i piękna…

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu