Infovide-Matrix wdrożyło system ERP w ITI Neovision

Firma Infovide-Matrix, wiodący dostawca usług konsultingowych
i innowacyjnych rozwiązań IT (Consulting & Solutions Implementation), wdrożyła system ERP w ITI Neovision Sp. z O.O. – dostawcy telewizji cyfrowej nowej generacji „n”. Wdrożenie pozwoli na znaczne usprawnienie planowania zasobów w najważniejszych obszarach przedsiębiorstwa.

Telewizja cyfrowa nowej generacji „n” jest pierwszą w Polsce i Europie Środkowo Wschodniej platformą umożliwiającą odbiór programów w technologii HD, nagrywanie wybranych pozycji programowych oraz dostęp do biblioteki filmów i programów na życzenie.

System ERP, który Infovide-Matrix wdrożyła po wykonaniu analizy informatycznej i biznesowej, obsługuje pięć kluczowych obszarów funkcjonalnych ITI Neovision. Zaliczają się do nich finanse i księgowość, środki trwałe, gospodarka materiałowa, logistyka sprzedaży oraz budżetowanie. Zadaniem, jakie stanęło przed konsultantami
Infovide-Matrix było także zintegrowanie systemu ERP z istniejącym systemem CRM. Wdrożony system użytkuje obecnie ponad 30 pracowników spółki.

„Wdrożenie realizowane przez profesjonalny zespół Infovide-Matrix spełniło nasze oczekiwania.” – twierdzi Piotr Ścibor – dyrektor IT w ITI Neovision.

„Spółka Infovide-Matrix coraz częściej doradza firmom z rynku mediów. Sektor ten bardzo dynamicznie się rozwija i wymaga stosowania innowacyjnych technologii i kompleksowego doradztwa w ich zakresie. Efektywna praca zespołów Infovide-Matrix i ITI Neovision umożliwiła uruchomienie eksploatacji produkcyjnej  pierwszych funkcjonalności systemu już  po dwóch miesiącach od rozpoczęcia  projektu oraz osiągnięcie wszystkich założonych celów projektu.” – twierdzi Paweł Wiechecki, dyrektor z Infovide-Matrix.

System ERP wdrażano w ITI Neovision w okresie od listopada 2007 do września 2008 roku.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu