infoPraca.pl rozpoczęła współpracę z Rzeczpospolitą On Line

Internetowa giełda pracy infoPraca.pl i Rzeczpospolita, jeden z liderów prasy codziennej w Polsce, podpisały umowę o współpracy. Czytelnicy Rzeczpospolitej On Line uzyskali dzięki temu możliwość szybkiego wyszukiwania ofert pracy bezpośrednio ze stron internetowych dziennika, a pracodawcy mogą błyskawicznie je teraz publikować.

„Rzeczpospolita jest opiniotwórczą i najczęściej cytowaną gazetą w naszym kraju, bez której nie wyobrażają sobie pracy ani szefowie firm, ani politycy, ani zwykli czytelnicy. Z drugiej strony infoPraca.pl to jedna z trzech największych w Polsce internetowych giełd pracy, która udostępnia nowoczesne narzędzia rekrutacji online. Dzięki zawartemu porozumieniu o współpracy będziemy mogli świadczyć efektywną pomoc w nawiązywaniu kontaktów pomiędzy pracodawcami i osobami poszukującymi pracy” – powiedziała Beata Szilf – Nitka, Dyrektor Generalny internetowej giełdy pracy infoPraca.pl

Na stronie www.rp.pl, w zakładce „Praca” zamieszczono wyszukiwarkę ofert pracy oraz udostępniono możliwość ich poszukiwania w specjalnych kanałach branżowych, takich jak „Farmacja i medycyna”, „Bankowość”, „IT” oraz „Student”, a także bezpośrednio w największych miastach i w najważniejszych branżach.  Obecnie internetowa giełda pracy infoPraca.pl oferuje ponad 17 tysięcy ofert pracy z Polski i zagranicy.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu