Asseco Business Solutions wdroży swoje rozwiązania w Feu Vert Polska

Asseco Business Solutions (Asseco BS) wdroży w firmie Feu Vert Polska zaawansowane systemy informatyczne klasy ERP marki Safo. Zaimplementowane aplikacje: safo.biz, safo.retail, safo.hr wspomogą pracę takich obszarów działalności Feu Vert, jak np.: obsługa sklepów i serwisów samochodowych w całej Polsce.

Pierwszy etap wdrożenia przewiduje analizę przedwdrożeniową, która określi wymagania organizacyjne i techniczne istotne dla realizacji projektu. System zostanie wdrożony zarówno w centrali, jak i w sklepach, i serwisach firmy.

Profesjonalne, centralne zarządzanie zapewni doskonałą kontrolę nad funkcjonowaniem rozproszonych punktów handlowych spółki Feu Vert, które wymagają wsparcia specjalistycznych narzędzi informatycznych. W myśl tego zdecydowaliśmy się na wdrożenie rozwiązań spółki Asseco Business Solutions. Aplikacje pozwolą usystematyzować i usprawnić wiele procesów biznesowych zachodzących w firmie. Zapewnią też większą skuteczność działania, maksymalne bezpieczeństwo danych oraz kontrolę poprawności i kompletności wykonywanych usług sprzedażowych i serwisowych. – mówi Wojciech Nowak, szef działu IT w Feu Vert Polska.

Celem zaimplementowania przez inżynierów Asseco BS aplikacji safo.biz, safo.retail, safo.hr obok centralizacji procesów zarządzania sprzedażą oraz usprawnienia zarządzania placówkami firmy Feu Vert (sklepy i serwisy samochodowe) jest również większa skuteczność kontroli danych oraz efektywniejsze ich wykorzystanie.

Systemy marki Safo to oparte o technologię Oracle rozwiązania informatyczne klasy ERP, które doskonalą procesy zarządzania średnim i dużym przedsiębiorstwem. Marka Safo jest jednym z liderów na rynku oprogramowania ERP dla firm handlowych, produkcyjno-handlowych oraz centrów logistycznych.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu