zjednoczenie.com rozbudowuje serwis internetowy VH1 European

Strona www.vh1e.com stacji muzycznej VH1 European z portfolio MTV Networks Polska została wzbogacona o nowy moduł `Share Your Music Experience`, adresowany specjalnie do entuzjastów muzyki. Dzięki tej funkcjonalności, użytkownicy mogą dzielić się swoimi preferencjami oraz zainteresowaniami związanymi z muzyką.

Każdy użytkownik, który jest już zarejestrowany w serwisie vh1e.com staje się automatycznie posiadaczem konta w SYME, dzięki czemu może w prosty sposób stać się częścią społeczności skupionej wokół muzyki. Użytkownicy mają możliwość dodawania do serwisu zdjęć, nagrań audio, wideo oraz komentowania treści, które już się w nim znajdują.

Dodatkowo, miłośnicy muzyki zarejestrowani w SYME mogą personalizować swój profil poprzez wybór awatara, dodanie zdjęcia oraz opisu. Użytkownicy mają też możliwość wyrobu koloru czcionki, jaką chcą pisać swoje komentarze.

Serwis VH1 European oraz moduł Share Your Music Experience postały w ramach współpracy agencji interaktywnej zjednoczenie.com z MTV Networks Polska.

Serwis jest dostępny pod adresem http://www.vh1e.com/share_your_music_experience/

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu