Comarch organizuje drugą edycję bezpłatnego szkolenia – „Zastosowanie Internetu w firmie”

Comarch wspólnie z Google Polska i Sodigital organizuje drugą edycję cyklu bezpłatnych szkoleń dla właścicieli mikro i małych przedsiębiorstw. Szkolenia  poświęcone są tematyce wykorzystania Internetu w działalności biznesowej.

W dniach od 16 do 27 marca 2009 odbędą się spotkania z cyklu Zastosowanie Internetu w Biznesie. Ubiegłoroczna edycja cyklu szkoleń pod tym hasłem cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, dlatego Comarch ponownie poruszy  tematy nowoczesnych technologii i możliwości rozwijania własnej firmy dzięki sieci Internet.

Wspólnie z przedstawicielami firm Google i Sodigital Comarch pokaże, jak reklamować swoją firmę w Internecie, jak pozyskać nowych klientów z wykorzystaniem m.in. sklepu internetowego, jak skutecznie wyprzedzić konkurencję. Eksperci pokażą również sposoby ułatwienia codziennej pracy firmy dzięki elektronicznej wymianie informacji i danych oraz komunikacji z urzędami. Zaprezentują również najnowsze trendy w rozwoju sieci Internet i związanych z tym aplikacji.

Szkolenia odbędą się w 10 miastach Polski: w Katowicach, Wrocławiu, Krakowie, Rzeszowie, Lublinie, Łodzi, Warszawie, Gdańsku, Gorzowie Wielkopolskim i Poznaniu.

Więcej na stronie dedykowanej szkoleniom: www.internetwfirmie.comarch.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu