Wspólna promocja Euronetu i Orange na stacjach Lukoil

Bankomat 24/Euronet Sp. z o.o., największy w Polsce niezależny operator i właściciel sieci bankomatów oraz dostawca usługi e-Pay, organizuje promocję doładowań kont telefonów komórkowych Orange na stacjach benzynowych Lukoil. Klienci, którzy zakupią w kasie stacji starter Orange POP 20 lub telekartę elektroniczną Orange za min. 50 zł, otrzymają upominek w postaci smyczy z logo Orange. Promocja trwa od 1 do 31 marca br.

Aby skorzystać z promocji, wystarczy kupić na stacjach benzynowych Lukoil zestaw startowy Orange POP 20 lub doładowanie elektroniczne Orange o nominale 50 i 100 zł. Po zakupie doładowania poprzez terminal Euronetu lub ww zestawu startowego w kasie stacji, klienci otrzymają w prezencie smycz z logo Orange. Upominki przekazywane będą przez kasjerów stacji Lukoil. Promocja trwa od 1 do 31 marca br. lub do wyczerpania promocyjnych gadżetów.

„Z naszych obserwacji wynika, że klienci coraz chętniej kupują doładowania pre-paid na stacjach benzynowych. Dlatego już po raz kolejny we współpracy z siecią Orange organizujemy akcję promocyjną, w której klienci stacji Lukoil otrzymają w prezencie przydatne akcesoria do telefonu” – powiedziała Barbara Szewc, Marketing Manager w firmie Euronet

Pełny regulamin konkursu oraz lista stacji objętych promocją dostępne są w siedzibie firmy Euronet. Informacje nt. promocji klienci znajdą także w materiałach reklamowych i informacyjnych związanych z promocją. O jej szczegółach informują również kasjerzy stacji Lukoil.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu