TotalMoney.pl porównuje produkty finansowe dla WirtualneMedia.pl

TotalMoney.pl – porównywarka produktów finansowych i ubezpieczeniowych – podpisała umowę partnerską z portalem WirtualneMedia.pl. Od tej pory użytkownicy odwiedzający WirtualneMedia.pl będą mogli w prosty sposób odnaleźć najlepsze na rynku oferty kredytów, kart kredytowych czy lokat bankowych.

Porównywarka produktów finansowych została zamieszczona w dziale Finanse portalu WirtualneMedia.pl. Można z niej korzystać bezpłatnie. Dane do stworzenia zestawień porównawczych pochodzą z 40 banków i instytucji. Ich aktualizacją codziennie zajmują się niezależni analitycy finansowi TotalMoney.pl.

Umowa z serwisem WirtualneMedia.pl to kolejny etap budowania zasięgu TotalMoney.pl. Do tej pory współpracę z porównywarką chętnie podjęły banki, dając użytkownikom możliwość zgłoszenia za jej pośrednictwem wniosku o otwarcie konta, lokaty czy kredytu hipotecznego. Dziś w TotalMoney.pl jest już 18 banków i instytucji finansowych. WirtualneMedia.pl – to pierwszy partner z grupy serwisów internetowych, które zamieściły porównywarkę na własnej stronie www.

„W warunkach kryzysu finansowego, perspektywy rozwoju rynku porównywarek w Internecie są bardzo korzystne, a zainteresowanie wykorzystaniem tego narzędzia ciągle wzrasta. Partnerstwo strategiczne z największymi polskimi serwisami internetowymi – takimi jak WirtualneMedia.pl – to dla nas możliwość zwiększenia zasięgu i dotarcia do wszystkich osób, które chcą obiektywnie porównać oferty banków. Z kolei dla naszych partnerów to szansa wzbogacenia swojego serwisu o użyteczne narzędzie” – podsumowuje Marcin Klukowski, Członek Zarządu Konekt Poland Sp. z o.o., będącej właścicielem TotalMoney.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu