Nowy sklep sieci KOMFORT

W sobotę, 28 lutego br. firma KOMFORT otworzyła kolejny sklep franczyzowy, tym razem w Wągrowcu. To już ósma placówka lidera rynku pokryć podłogowych w Polsce, działająca w takiej formule biznesowej.

Otwarcie sklepu nastąpiło w sobotę  o godzinie 9.00. Podczas uroczystości przemawiał burmistrz miasta, członek zarządu Michał Seider oraz Marcin Grzelak dyrektor ds. franczyzy firmy Sklepy KOMFORT, jak również właściciele sklepu państwo Kaczanowscy (na zdjęciu: od lewej na górze – Marcin Grzelak, państwo Kaczanowscy, na dole ich córka i Michał Seider).

– To było wzorcowe otwarcie. Wszystko udało się w stu procentach. W dobry nastrój wprowadzały też kolejki przy kasie. To znak, że nasz sklep jest potrzebny w Wągrowcu. Mamy nadzieję, że podobnym zainteresowaniem będzie się on cieszył przez cały czas – komentowała po otwarciu Magdalena Płuciennik, specjalistka ds.franczyzy sieci KOMFORT.

W ofercie sklepu KOMFORT w Wągrowcu, zlokalizowanego przy ul. Kcyńskiej 56, znajduje się szeroka gama produktów (paneli, drewna, dywanów, wykładzin dywanowych i elastycznych) oraz usług okołosprzedażowych w tym: transport, montaż, przycinanie i obszywanie wykładzin, a nawet wypożyczenie specjalnego odkurzacza do prania dywanów. Na klientów czekają też kompetentni sprzedawcy, pomagający wybrać produkty najlepiej odpowiadające ich indywidualnym potrzebom i doradzający w kwestii pielęgnacji i konserwacji wszystkich typów podłóg.

Strategia rozwoju sieci KOMFORT zakłada oferowanie klientom wysokiej jakości pokryć podłogowych, zróżnicowanych cenowo i inspirowanych najnowszymi trendami w aranżacji wnętrz. KOMFORT z ponad 120 sklepami, jest już obecny we wszystkich dużych miastach w Polsce. Teraz oferuje największą kolekcję podłóg także mieszkańcom mniejszych miejscowości. Sieć franczyzowa łączy prestiż znanej marki ze społecznym zaufaniem do lokalnego przedsiębiorcy.

KOMFORT rozwija równoległą sieć franczyzową w miejscowościach liczących od 30 do 50 tysięcy mieszkańców, gdzie potencjał firmy oraz ścisła współpraca z lokalnymi przedsiębiorcami pozwalają dostosować ofertę do potrzeb nowego rynku.

Sklepy franczyzowe sieci KOMFORT powstały już w takich miastach, jak Radomsko, Łowicz, Puławy, Bochnia, Giżycko, Gniezno i Chojnice. Kolejne otwarcia w marcu i kwietniu w Wyszkowie oraz Chełmnie.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu