Mole spożywcze mogą wprowadzić się do każdej kuchni

Raid przeciw molom spożywczym firmy SC Johnson to bezpieczny i skuteczny produkt, który pozwoli zabezpieczyć Twoją kuchnię przed jednymi z najbardziej uciążliwych owadów – molami spożywczymi,
które, często bez naszej wiedzy, zamieszkują najważniejsze miejsca w domu.

raid-przeciw-molom-spozywczymObecność moli spożywczych stwierdzono w sklepach z produktami spożywczymi, sklepach ze zwierzętami i z nasionami, młynach oraz restauracjach. Ze względu na niską świadomość tego problemu wielu z nas nie zdaje sobie sprawy, że mogą one występować również w naszej kuchni. Niestety zachowanie nawet najbardziej rygorystycznych zasad higieny nie gwarantuje, że w naszym domu nie zalęgną się te dokuczliwe owady. Dorosłe osobniki mogą przedostać się do naszej kuchni z mieszkania sąsiada, a larwy owadów są często przynoszone do domu wraz z zakupami. Żerując na przechowywanych w szafkach kuchennych produktach, larwy moli spożywczych zanieczyszczają pożywienie, pozostawiając w nim odchody, skorupki jaj i zrzucaną przez siebie skórę. Stanowią tym samym nieprzyjemny i dokuczliwy problem. Jeśli więc nie chcesz dłużej dzielić się swoim pożywieniem z molami spożywczymi, sięgnij po Raid przeciw molom spożywczym firmy SC Johnson, który pozwala na skuteczny monitoring problemu tych uciążliwych owadów!

Raid przeciw molom spożywczym działa na zasadzie pułapki. W opakowaniu znajduje się kartonowa płytka, nasączona specjalną substancją wabiącą, podobną do tej, której owady używają do komunikowania się między sobą. Męska część populacji lgnie do płytki przyklejając się do niej. W ten sposób zostaje przerwany cykl rozrodczy owadów, którego efektem są żerujące larwy. Produkt jest bardzo prosty w użyciu. Wystarczy umieścić go wewnątrz szafki, w której przechowywane są produkty spożywcze.

Raid przeciw molom spożywczym jest produktem bezzapachowym. Nie zawiera składników biobójczych, dlatego może być bezpiecznie stosowany w pobliżu żywności. Działa do 6 tygodni, a stosowany w sposób ciągły pozwala skutecznie pozbyć się problemu moli spożywczych, dzięki czemu możesz znowu cieszyć się Twoją kuchnią!

Sposób użycia: usuwając czerwony pasek zabezpieczający klej, przykleić płytkę wewnątrz kuchennej szafki lub w szufladzie, następnie usunąć papier ochronny, aby uaktywnić działanie pułapki.

Opakowanie zawiera dwie płytki.

Cena detaliczna: ok. 12 PLN

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu