Mediaedge:cia – Najbardziej Podziwianym Domem Mediowym Roku

Akademia Mediów i Reklamy – kapituła przyznająca prestiżowe nagrody dla najbardziej podziwianych firm rynku reklamy i mediów doceniła pracę domu mediowego Mediaedge:cia w 2008 roku przyznając mu statuetkę Impactora.

To zaszczytne wyróżnienie przyznaje grono 46 przedstawicieli, w tym 20 największych reklamodawców i 20 największych mediów oraz szefowie organizacji branżowych jak: SAR, ZFPR, SMB, IAB, IGRZ i OFBOR. Oceniając pracę poszczególnych firm jury bierze pod uwagę przede wszystkim jakość oferowanych usług i ich innowacyjność, pracę kadry menedżerskiej, solidność finansową, odpowiedzialność społeczną i wizerunek w branży.

Jesteśmy dumni z tej nagrody, dodaje nam wiary, ze nasza praca ma sens i jest dobrze oceniana przez kolegów z branży. Rynek jest niezwykle konkurencyjny, więc tym bardziej cieszymy się z Impactora i mobilizuje on nas do jeszcze większych wysiłków na rzecz rozwoju zarówno Mediaedge:cia jak i całej branży. – komentuje Izabela Albrychiewicz, dyrektor zarządzająca Mediaedge:cia w Polsce.

Mediaedge:CIA to największy dom mediowy w Polsce, działający od 18 lat. Zatrudnia 115 pracowników i pracuje na rzecz ponad 100 klientów.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu