Kwitnąca kampania Sodexho Pass

Pomóż pracy rozkwitać! To hasło przewodnie najnowszej kampanii Sodexho Pass – eksperta i doradcy w zakresie motywacji pracowników przy wykorzystaniu kuponów i kart usługowych – skierowanej do pracodawców w całej Polsce. Kampania w prasie i w Internecie ruszy z początkiem marca i potrwa do świąt wielkanocnych. Działaniom promocyjnym towarzyszy mailing z wiosennym dodatkiem – nasionami rzeżuchy.

W ramach kampanii, reklamy Sodexho Pass pojawią się w Gazecie Prawnej, Serwisie Prawno Podatkowym, Gazecie Podatkowej, Monitorze Księgowego i w miesięcznikach Personel Plus oraz Personel i Zarządzanie. Działania reklamowe obejmą także serwisy internetowe: Onet.pl, mojafirma.infor.pl, księgowość.infor.pl, kadry.infor.pl oraz Bizon – Podatki, Bizon – RunOnBizon. Kampanię wesprze telemarketing oraz e-mailing skierowany do e-gospodarka.pl, szkolenia.com, prawo-pracy.pl, podatki.pl, bankier.pl, oraz GazetaPrawna.pl. Kreację kampanii przygotowała agencja reklamowa Peppermint. Za zakup mediów odpowiada dom mediowy Mindshare Polska.

„Tworząc kreację kampanii wielkanocnej – na przekór codziennym doniesieniom mediów – chcieliśmy wprowadzić optymizm i zarazić wiosenną energią naszych obecnych i przyszłych klientów. Ich symbolem są dołączane przez nas do mailingu nasiona rzeżuchy. W kampanii przypominamy zarazem, że w szczególności w czasach dekoniunktury należy pamiętać o odpowiedniej motywacji pracowników – jest ona bowiem kluczem do sukcesu każdej firmy, niezależnie od sytuacji na rynku – mówi Arkadiusz Rochala, Dyrektor Marketingu i Rozwoju z Sodexho Pass Polska.

Wielkanocna kampania reklamowa poświęcona jest Kuponowi Podarunkowemu należącemu do kategorii Daily Life. Każde zamówienie dla pracowników wzbogacone jest również o Pakiet Smart, zapewniający zniżki na zakupy w trzech kategoriach: Dla Domu, Dla Ciebie i Rodziny oraz Twoje hobby. W wiosennej ofercie Sodexho Pass można również znaleźć: Kupon Podarunkowy GOLD, Kupon Żywieniowy, Restauracyjny i Profilaktyczny, Kulturalno – Rekreacyjny oraz Kupon Motoryzacyjny.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu