IMR advertising by PR kontra wirus HPV

Badania naukowe potwierdziły, że w dobrze znanych nam warzywach ukryta jest substancja, która może pokonać wiele nowotworów. Ta substancja to indol-3-karbinol.

Warszawska agencja IMR advertising by PR z początkiem marca br. podpisała roczną umowę z możliwością przedłużenia na obsługę preparatu Indonal, który w swoim składzie zawiera wspomniany indol-3-karbinol. Okazało się, że jest to substancja czynna uzyskiwana w procesie ekstrakcji z roślin krzyżowych, takich jak: kapusta, brokuły, kalarepa, brukselka czy kalafior.

Najnowsze badania naukowe udowadniają, że indol-3-karbinol jest jednym ze składników, który może prowadzić do pozytywnej reakcji organizmu człowieka przy niektórych typach nowotworów. Producent twierdzi, że należą do nich: wirusy HPV oraz rak szyjki macicy, sutka, prostaty, odbytu, jelita grubego czy odbytu. Więcej o preparacie i jego właściwościach można przeczytać na stronie: www.indonal.pl.

Producentem Indonalu jest amerykańska firma Sabinsa Utah, a w naszym kraju jest on dostępny dzięki słowackiej firmie Synergia Pharmaceuticals.

Agencja IMR advertising by PR będzie odpowiedzialna za kontakty z mediami, opracowanie materiałów prasowych ze szczególnym uwzględnieniem aspektu edukacyjnego, kreowanie wizerunku produktu oraz doradztwo w zakresie Public Relations.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu