Fruli.pl ma powiadomienia Gadu-Gadu i internetowe biuro prasowe

Serwis aukcyjny Fruli.pl uruchomił system powiadomienia swoich użytkowników poprzez komunikator Gadu-Gadu. Jednocześnie udostępnił internetowe biuro prasowe.

Serwis aukcyjny Fruli.pl (www.fruli.pl) wprowadził możliwość informowania swoich użytkowników za pośrednictwem komunikatora Gadu-Gadu. Nowa funkcjonalność pozwala informować o najważniejszych zdarzeniach na koncie użytkownika – m.in. przypomina o aukcjach, rozpoczęciu licytacji, osiągnięciu określonej ceny na aukcji. Przekazuje też informacje o doładowaniu konta i działaniu frutkomatów. Jest to bezpłatna opcja dla użytkowników zalogowanych w serwisie. Wszyscy zainteresowani nową funkcjonalnością powinni w zakładce „dane osobowe” zaznaczyć opcję „zezwalaj na powiadomienia przez Gadu-Gadu”. Następnie należy podać swój adres e-mail, by aktywować nową funkcję. Podobne opcje oferują inne duże serwisy aukcyjne typu Allegro czy swistak.pl. „Wprowadzenie możliwości informowania poprzez komunikator Gadu-Gadu, to odpowiedź na prośby użytkowników serwisu. Dzięki tej opcji użytkownicy licytujący na Fruli będą lepiej poinformowani o tym, co dzieje się na ich kontach.” – powiedziała Agnieszka Szymula, prezes zarządu Fruli.pl.

Serwis aukcyjny uruchomił również internetowe biuro prasowe, które powstało w celu usprawnienia komunikacji firmy z mediami. „Od początku stawiamy na aktywne komunikowanie się z mediami i wiemy, jak ważną rolę pełni tu Internet. Dlatego stworzyliśmy biuro prasowe, by ułatwić dziennikarzom szybki dostęp do wszelkich interesujących materiałów o naszym serwisie.” – dodała Agnieszka Szymula.

Biuro prasowe na Fruli.pl to miejsce, w którym zebrane zostały informacje o serwisie, komunikaty prasowe (aktualne i archiwalne), dotychczasowe publikacje oraz wybrane ciekawostki.

Wszystko to dostępne pod adresem www.fruli.pl/presscenter/

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu