DUKA w Internecie

Znana sieć sklepów DUKA zwiększa swoją aktywność w Internecie. Przygotowany został nowy serwis WWW zintegrowany ze sklepem on-line oraz rozpoczęła się kampania reklamowa w Internecie. Za przygotowanie kampanii i serwisu odpowiada firma Afilo.

Celem rozpoczętej akcji reklamowej jest promocja nowej strony i sklepu internetowego www.duka.com. Kampania została przygotowana w oparciu o model CPC (cost per click), a reklamy wyświetlane będą w serwisach należących do sieci Afilo w kategoriach: kobieta, zdrowie, hobby, dom, nieruchomości i kuchnia. Użyto takich form reklamowych jak billboard, double billboard, skyscraper i ractangle.

„To pierwsza taka kampania w której oprócz planowania i przygotowania kreacji wykonaliśmy także cały serwis. Dodatkowo opracowaliśmy koncepcje sklepu on-line i zapewniliśmy stosowne narzędzia e-commerce. W ostatnim czasie zauważamy większe zainteresowanie klientów taką kompleksową usługą.” – mówi Ilona Węgrzycka, Business Development Director w Afilo.

DUKA to znana sieć sklepów oferujących bogaty asortyment produktów takich jak szkło, porcelana, artykuły kuchenne, wyposażenia wnętrz, prezenty. Misją firmy jest dostarczenie inspiracji dla każdego zmagającego się z wykończeniem i aranżacją wnętrz, a przy tym oferowanie produktów najlepszej jakości, oryginalnych i wykonanych według nowoczesnego wzornictwa.

DUKA Polska wchodzi w skład CG DUKA Retail, jednej z największych w północnej Europie sieci sklepów (obecnie 174 sklepy). W skład CGDR oprócz Duka Polska, wchodzi również szwedzka Duka, norweski odpowiednik – Christiania Glasmagasin, oraz szwedzkie marki: Hadeland Glassverk i Steninge Slott.

www.duka.com
www.afilo.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu