Doładowania komórki w Citibank Online

Zgodnie z zapowiedziami Citi Handlowy wprowadza kolejne udoskonalanie do platformy internetowej Citibank Online. Bank rusza z usługą doładowania kont typu prepaid i umożliwia szybkie oraz bezpłatne zasilenie telefonu komórkowego na kartę prosto z internetowego konta w Citi Handlowy.

W obsłudze klientów indywidualnych Citi Handlowy stawia na rozwój zdalnych kanałów dystrybucji. Na przełomie 2007/2008 zainwestowaliśmy w nową platformę Citibank Online. Od tego czasu sukcesywnie wprowadzamy kolejne udoskonalenia co sprawia, że bankowość internetowa w Citi Handlowy staję się coraz bardziej konkurencyjna. Doskonałym tego potwierdzeniem są nasze wyniki. Z końcem 2008 roku liczba użytkowników Citibank Online przekroczyła 345 tysięcy, co oznacza 150% wzrost w stosunku do roku 2007 – powiedział Damian Zozula, Dyrektor Departamentu Usług Internetowych w Citi Handlowy.

Usługa doładowanie telefonu komórkowego przez Citibank Online powstała we współpracy z eCard S.A. Cieszy nas, że nasze doświadczenie i zaplecze technologiczne spełniło wysokie wymagania Banku. Doładowanie telefonów komórkowych to jedna ze strategicznych linii biznesowych i konsekwentnie ją rozwijamy – dodaje Juliusz Stawiński, Kierownik ds. Klientów Kluczowych eCard S.A.

Usługa „Doładowanie komórki” pozwala na zasilanie telefonów na kartę za pomocą serwisu bankowości internetowej Citibank Online. Klienci, którzy chcą skorzystać z nowego rozwiązania, powinni po zalogowaniu się do platformy internetowej Citibank Online wejść w zakładkę „Doładowanie komórki”, a następnie wybrać z „Listy telefonów” numer komórki na kartę, którą chcą doładować. Po wpisaniu odpowiedniej kwoty doładowania i wydaniu dyspozycji „wykonaj przelew”, karta telefoniczna zostanie automatycznie zasilona. Informacja o wykonanym przelewie pojawi się w historii transakcji na koncie klienta. Aby zasilić telefon spoza „Listy telefonów”, klient po wybraniu zakładki „Doładowanie komórki” powinien wybrać z listy „Inny numer telefonu” i wypełnić formularz z danymi nowego odbiorcy.

Usługa „Doładowanie komórki” w Citi Handlowy pozwala na zasilenie telefonów na kartę dowolnego operatora. Za zasilanie telefonów na kartę za pomocą serwisu bankowości internetowej Citibank Online Bank nie pobiera żadnych opłat.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu