Czym kuchnia może mnie wyróżnić?

„Przede wszystkim wyjątkowymi urządzeniami AGD. Nawet w trudnych czasach ludzie zamożni nie rezygnują z wyróżniających ich symboli luksusu i piękna” – mówi Rafał Rudziński, Członek Zarządu i Dyrektor Handlowy BSH Bosch Siemens Sprzęt Gospodarstwa Domowego – lidera na polskim rynku AGD.

Spółka BSH poinformowała, że właśnie teraz wprowadza na Polski rynek wyjątkową i prestiżową linię urządzeń AGD marki Gaggenau. To marka o niezwykle długiej historii i tradycji sięgającej trzech wieków wstecz. Jej historia to historia sukcesu najbardziej pożądanej, solidnej i luksusowej marki AGD.

”Gaggenau to marka wiele mówiąca o jej posiadaczu. Podkreśla jego prestiż, powodzenie w życiu i pracy oraz dobry smak” – kontynuuje Rudziński. Ciekawym spostrzeżeniem jest, że w Europie Zachodniej i USA dzięki swoim funkcjom, technice i wzornictwie, urządzenia Gaggenau przyciągają również zagorzałych miłośników gotowania. Niektórzy, często dużym wysiłkiem decydują się zakupić pojedyncze urządzenia, które będą im służyć przez co najmniej kilkanaście lat.

Co wyjątkowego niesie ze sobą Gaggenau?

Oprócz prestiżu i wyjątkowości, naprawdę ponadczasowe i proste wzornictwo. „Mniej znaczy więcej” – to motto przyświeca projektantom Gaggenau. I dzięki temu Gaggenau co roku zwycięża w wielu prestiżowych konkursach wzornictwa jak IF Award, White Star Award czy Red Dot, a zdjęcia do katalogu urządzeń robione są przez najlepszych fotografów świata.

Ale Gaggenau daje jeszcze więcej. Nie tylko piękno, ale też najnowsze innowacje techniczne, wyjątkowe funkcje niedostępne w zwykłych urządzeniach AGD oraz doskonałą jakość. Przykładem niech będą piekarniki serii 200 czy niespotykany u innych producentów sposób działania okapu blatowego AT400.

Czy to dobry moment na wprowadzanie tak luksusowych produktów? „Dobry samochód to już za mało. Mimo kryzysu Polska jest już na takim etapie rozwoju, że istnieje znaczna grupa zamożnych konsumentów, którzy chcą zapłacić więcej za niepowtarzalność i wyjątkowość swojego domu. Tylko Gaggenau wyróżni ich kuchnię.” – mówi Rafał Rudziński.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu