Być kobietą z Pasją

Wszystko dobre i złe o Dniu Kobiet już powiedziano. Co by jednak nie mówić, jeden dzień w roku akcentujący rolę kobiecości to tylko delikatna sugestia, żeby pamiętać o niej również w zwykłej codzienności. Jak zatem uczynić święto kobiet dniem wyjątkowym i niezapomnianym? Można zaprosić swoje Panie do Salonu Urody Pasja.

Przy dzisiejszym tempie życia i coraz większej ilości wymagań i obowiązków, stres jest wiernym towarzyszem kobiet. W codziennym zabieganiu trzeba więc pomyśleć także o sobie. To nie tylko kaprys, ale realna potrzeba oraz warunek zdrowego trybu życia i prawidłowego funkcjonowania. Relaks, regenerację sił i przynajmniej chwilową ucieczkę od problemów można znaleźć we wrocławskim salonie urody Pasja, który specjalnie na Dzień Kobiet przygotował ofertę pełną promocji i atrakcji.

Pierwszą propozycją jest Royal Lakshmi – dobrany do indywidualnych potrzeb klientek zabieg pielęgnacyjno-relaksujący twarzy i dekoltu połączony z elementami masażu ciała. Zgodnie z filozofią ajurwedyjską, na której bazują usługi salonu, istnieją trzy typy osobowości, tak zwane dosha: Vata, Pitta, Kapha. Każdy z nich określa funkcje i cechy charakterystyczne dla danego organizmu. Royal Lakshmi wykonywany jest w trzech wersjach – dla każdej dosha. Pielęgnację rozpoczyna masaż Garshan wykonywany za pomocą jedwabnych rękawic, które pobudzają krążenie i oczyszczają skórę. Dodatkowymi elementami są masaże rąk, brzucha i kąpiel stóp. Zabieg realizowany jest wyłącznie na kosmetykach organicznych.

Doskonałym sposobem na odprężenie i naładowanie się pozytywną energią jest relaksacyjny masaż ciepłymi kamieniami. Przez 70 minut ciało ma kontakt z podgrzanymi do temperatury ok. 40 stopni kamieniami. W Polsce ten nietypowy zabieg jest rzadkością, a szkoda, bo idealnie łagodzi negatywne skutki długiej i zimnej pory jesienno-zimowej naszej strefy klimatycznej. Masaż ciepłymi kamieniami działa odprężająco i leczniczo. Wpływając na cały organizm, znakomicie likwiduje wszelkie napięcia i bóle mięśniowe.

Połączenie efektów pielęgnacyjno-relaksujących daje natomiast Ayurvedyjski peeling ciała. Jest to peeling  na bazie soli morskich połączonych z olejkami. Klientka sama wybiera rodzaj olejku, bo jest to uzależnione od aktualnego samopoczucia i nastroju. Peeling kończy się prysznicem i 30 minutowym masażem relaksacyjnym pleców, karku, twarzy i głowy .

W salonie urody Pasja naprawdę jest w czym wybierać, zwłaszcza że zabiegi z okazji Dnia Kobiet objęte są 20 procentowym rabatem. Przyjemności jednak nigdy za wiele: poza tym prezentem salon Pasja zapewnia dodatkowo każdej Pani upominek – niespodziankę.

Przygotowana specjalnie na Dzień Kobiet propozycja salonu urody Pasja jest nieocenioną pomocą i inspiracją dla panów. Kupno oryginalnego prezentu, który naprawdę ucieszy, a nie będzie tylko spełnieniem corocznego obowiązku czy zadośćuczynieniem tradycji, wymaga prawdziwego namysłu. Propozycja Pasji, łącząca w sobie to, czego kobieta potrzebuje – odpoczynek z tym, o co zabiega – troską o urodę, jest więc idealnym zaspokojeniem wszystkich oczekiwań. Zabieganym współczesnym kobietom należy się w ich dniu spełnienie różnych pragnień.

A zresztą… czy ktoś zaprzeczy, że jako płeć pełna PASJI, zupełnie wyjątkowa i niezastąpiona zasługujemy na wszystko, co najlepsze?

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu