BCS Polska będzie oferowała usługi głosowe firmy Vocollect

Spółka BCS Polska, jeden z czołowych polskich integratorów IT dla nowoczesnej logistyki, poszerzy swoją ofertę o systemy komunikacji głosowej firmy Vocollect. Rozwiązania te umożliwiają wykorzystywanie komunikatów głosowych do wspomagania pracy personelu magazynowego.

Vocollect to międzynarodowa firma z siedzibą w Stanach Zjednoczonych, zajmująca się tworzeniem zaawansowanych systemów głosowych. Produkowane przez spółkę rozwiązania przeznaczone są do optymalizacji pracy magazynów, hurtowni oraz wielkopowierzchniowych centrów dystrybucyjnych. Technologia firmy Vocollect wykorzystuje komunikaty dźwiękowe do sterowania codziennymi zadaniami pracowników magazynów. Polecenia wydawane są przez automatyczny system głosowy, który dokładnie informuje pracownika jaką czynność ma wykonać w danym momencie.

Systemy głosowe stanowią technologię komplementarną wobec popularnych rozwiązań wykorzystywanych w magazynach, np. wykorzystujących systemy RFID. Mogą one jednak znacznie uprościć i przyśpieszyć prace związane z obsługą magazynu. Systemy głosowe mogą przyczynić się do zwiększenia poziomu wydajności pracy, dokładności wykonywanych zadań, co w konsekwencji spowoduje oszczędności i większe zyski firmy. Wysoka skuteczność systemu gwarantuje również szybki zwrot inwestycji.

„Systemy firmy Vocollect polecamy naszym klientom przede wszystkim ze względu na gwarantowaną optymalizację pracy związanej z obsługą magazynów. Technologia wprowadzona została już w wielu firmach na całym świecie, którym przynosi wymierne korzyści. Rozwiązania do głosowego wspomagania pracy personelu magazynowego to doskonałe uzupełnienie naszej dotychczasowej oferty” – powiedział Jacek Liber, Dyrektor Działu Badań i Rozwoju z BCS Polska.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu