Złota Nagroda dla Integer.pl

Integer.pl – czołowa polska grupa kolportażowa, niezależny operator pocztowy i finansowy – otrzymał Złotą Nagrodę jako trzykrotny laureat Jakości Roku. W uzasadnieniu wyróżnienia podkreślono nieustanne dążenie do doskonalenia polityki jakościowej firmy. Konkurs organizowany jest przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji przy współpracy z Gazetą Prawną.

Nagroda Jakość Roku skierowana jest głównie do sektora małych i średnich przedsiębiorstw i przyznawana w trzech kategoriach: produkt, usługa i innowacja. O zwycięstwie decydowały m.in.: wdrożone systemy jakości, uwzględnianie wysokich standardów w misji przedsiębiorstwa oraz zaangażowanie pracowników w realizację celów jakościowych. Szczegółowej analizie poddawano wszystkie kluczowe elementy działalności firmy: system zarządzania, obsługę klientów i poziom ich zadowolenia, satysfakcję osób zatrudnionych oraz aktywność społeczną firmy.

„Dbałość o wysokie standardy produkcyjne i usługowe to podstawa nowoczesnego biznesu. Jesteśmy niezmiernie zaszczyceni faktem, że spółki należące do Grupy Integer.pl – oferujące usługi i produkty znacznie wyróżniające się na tle konkurencji pod względem jakości – zostały pod tym względem po raz kolejny docenione. Dołożymy wszelkich starań, aby kompleksowość, innowacyjność oraz profesjonalizm zawsze były utożsamiane z marką Integer.pl” – powiedział Rafał Brzoska, prezes zarządu Integer.pl.

Do konkursu zgłosiło się prawie 130 firm z całego kraju. Oceny merytorycznej uczestników dokonywali członkowie Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji SA – najstarszej polskiej jednostki badawczej zajmującej się jakością i certyfikowanymi systemami zarządzania.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu