Webcast Deloitte

4 marca 2009 w godzinach 10:00-11:00 zapraszamy na kolejne wirtualne spotkanie z ekspertami Deloitte. Tematem będzie pozyskiwanie dotacji europejskich w ramach budżetów szkoleniowych.

W dobie spowolnienia gospodarczego przedsiębiorstwa ograniczają koszty swojej działalności. Często jedną z pierwszych ograniczanych pozycji są wydatki na szkolenia. Alternatywą dla tej sytuacji jest pozyskanie dotacji europejskich na szkolenia pracowników.

Program Operacyjny Kapitał Ludzki stwarza ogromne możliwości. Dofinansować można wszystkie szkolenia wynikające z potrzeb przedsiębiorstwa. Od tego roku maksymalne możliwe dotacje wynoszą do 2 mln euro!, a dotacja może pokryć do 100% kosztów związanych z realizacją projektu. Dotacja wypłacana jest w formie zaliczki.

Dzięki tak dużym możliwościom działania dofinansowujące szkolenia cieszą się też dużą popularnością i tylko najlepsze wnioski dostają dotacje.

Na co zwrócić uwagę przygotowując wniosek o dofinansowanie, aby mieć realne szanse na grant przedstawią eksperci Deloitte z Zespołu dotacji i ulg inwestycyjnych: Beata Tylman, menedżer, Joanna Hejft – Wolska, starszy konsultant.

Szczegółowy zakres tematyczny webcastu:

  • Typy projektów – co oprócz szkoleń może być uwzględnione w projekcie
  • Charakterystyki projektu – długość, zakres tematyczny, rodzaje szkoleń, rodzaje kosztów
  • Kryteria oceny – podejście praktyczne
  • Realizacja projektu

Jak wziąć udział w webcaście?

1. Wejdź na stronę www.deloitte.com/pl/webcast

2. Wybierz interesujące Cię webcasty

3. Kliknij na przycisk „Rejestracja”

4. Uzupełnij formularz zgłoszeniowy

Więcej informacji na stronie: www.deloitte.com/pl/webcast

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu