Szukasz pracy w sprzedaży? Odwiedź Eniro na targach pracy

Dziś rozpoczynają się Wirtualne Targi Pracy 2009, organizowane przez pracuj.pl, które potrwają do piątku 6 marca br. Eniro Polska, wydawca Panoramy Firm oraz właściciel wyszukiwarki www.pf.pl jest jednym z pracodawców, który zaprezentuje swoje oferty pracy. Firma będzie również obecna na rozpoczynających się równolegle Internetowych Tragach Pracy organizowanych przez GazetaPraca.pl, które potrwają do niedzieli 8 marca br.

Sektor sprzedaży, pomimo kryzysu gospodarczego, jest nadal jednym z najbardziej rozwijających się na rynku pod względem ofert pracy. Firmy wiedzą, że dobrze wyszkoleni, zmotywowani i skuteczni handlowcy, są siła napędową przedsiębiorstwa, która może im pomóc przetrwać trudne czasy.

Podczas targów Eniro Polska będzie reprezentowała branżę ”sprzedaż”. Firma zatrudnia obecnie ponad 1100 osób, w tym ponad 700 stanowią pracownicy działu sprzedaży. Do końca roku chce przyjąć około 100 osób w całej Polsce, głównie do działu sprzedaży. Internauci, którzy odwiedzą „pokój” Eniro Polska podczas targów dowiedzą się więcej o firmie, jej produktach i usługach. Poznają warunki i specyfikę pracy w firmie sprzedażowej, a także możliwości jakie stwarza im pracodawca. Wszyscy zainteresowani pracą będą mogli zadać pytania, na które będzie odpowidała Karolina Sawicka – Specjalista ds. Rekrutacji w Eniro Polska. Ponadto w poniedziałek, tj. 02 marca o godzinie 10:00 na pracuj.pl rozpocznie się czat z Karoliną Sawicką.

– Jednym z efektów kryzysu gospodarczego są zwolnieniach pracowników. Coraz więcej osób szuka pracy, dlatego wirtualne targi pracy to doskonała okazja do poznania oczekiwań pracodawców i w konsekwencji znalezienia pracy – mówi Karolina Sawicka, Specjalista ds. Rekrutacji w Eniro Polska. – Sukces Eniro Polska to przede wszystkim jej pracownicy, dlatego podczas targów chcemy pokazać, jak wygląda praca w naszej firmie, czego oczekujemy od pracowników, jakie będą ich zarobki i ścieżka kariery. Zapraszamy do odwiedzenia nas na stronach: http://www.targi.pracuj.pl/152927.xml?firm_id=152927&room_id=42943 i http://targipracy.gazeta.pl/targipracy/stand.cfm?id_stand=470” – dodaje Karolina Sawicka.
Wirtualne Targi Pracy odbywają się na zasadzie pokoi, w których są zlokalizowane poszczególne firmy z różnych branż. Obok sprzedaży, na targach będę obecni przedstawiciele branż: banki i ubezpieczenia, doradztwo, audyt i księgowość, doradztwo personalne, edukacja, farmaceutyka, fashion, FMCG, gastronomia – hotelarstwo, inżynieria, IT, konsulting, motoryzacja, praktyki, prawo, projekty informatyczne, przemysł, transport i logistyka, usługi finansowe czy wyjazdy zagraniczne.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu