Sezon budowlany 2009 w natarciu

Nadchodzi marzec, wiosna, zatem w pełni rozkwitnie sezon budowlany. Obecna sytuacja na rynku finansowym nie wydaje się być straszną indywidualnym inwestorom. Śniegi powodujące chwilowy spadek zainteresowania materiałami budowlanymi, powoli topnieją, a wraz z nim i ceny. Marzec to czas podejmowania decyzji, realizowania inwestycji. Warto, zatem udać się na targi nieruchomości, które będą miały miejsce w największych miastach od marca do maja.

Targi to dodatkowa sposobność by porozmawiać o produkcie, którym się jest zainteresowanym. Łatwiej przed podjęciem decyzji zasięgnąć opinii i porad w jednym miejscu u wielu specjalistów. Poza tym branża budowlana w chwili obecnej jest bardziej skora do udzielania rabatów i upustów, a atmosfera targów stwarza ku temu sprzyjające warunki.

Każdy odwiedzający targi mieszkaniowe czy budowlane, zawsze ma również możliwość zakupienia specjalistycznych katalogów branżowych. W tym roku w przeciwieństwie do lat poprzednich będziemy rozdawać nasze katalogi gotowych projektów domów. To piękne i eleganckie wydawnictwo zawiera ponad 600 projektów domów. Inwestor wyłącznie na naszym stoisku wystawienniczym otrzyma bezpłatnie katalog „Dom na miarę” lub „Projekty domów”. Taki katalog można również otrzymać nie tylko na stoisku, ale i z rąk naszych pracowników, którzy będą je rozdawać na terenie ekspozycyjnym targów.– mówi Anna Macina, specjalista ds. marketingu biura architektoniczno-budowlanego ARCHETON Sp. z o.o. – W każdym z tych katalogów znajduje się niespodzianka dla inwestora, a mianowicie bon rabatowy w wysokości 5% na zakup projektu domu. Katalog będzie dostępny aż na 30 wiosennych imprezach targowych w kraju m. in w Poznaniu, Wrocławiu, Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Łodzi i Katowicach.

Kolejnym powodem do odwiedzenia targów może być zebranie szczegółowych informacji na temat rządowego programu „Rodzina na swoim”. Ten program to szansa na tańszy kredyt dla inwestorów. Jego promocją nie zajmuje się rząd. Robimy to my. Dodatkowo będziemy na naszych Targach edukować i wyjaśniać, co zrobić, aby otrzymać dofinansowanie do nowego M od państwa. – mówi Paulina Puławska wiceprezes zarządu redNet Media, organizatora największych targów na rynku nieruchomości.

Dla indywidualnego inwestora, marzącego o własnym domu, targi są najlepszą z możliwych okazji by zaangażować swoją rodzinę w proces decyzyjny i negocjacji dotyczący realizacji inwestycji. Trudne czasy umacniają więzy, które mogą przynieść także wymierne korzyści finansowe np. w przypadku udzielenia kredytu preferencyjnego, gdzie stroną umowy kredytowej oprócz małżeństwa mogą być również dziadkowie i inne spokrewnione i spowinowacone osoby. Na targach łatwiej będzie z pomocą doradcy wybrać gotowy projekt domu dla całej rodziny, który będzie spełniał wymogi dotyczące funkcjonalności, energooszczędności, i który będzie się kwalifikował na dopłatę do kredytu.

www.archeton.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu