Oskar IT dla AutoMapy

AutoMapa otrzymała stetuetkę „Wirtualnego Telefonu” – prestiżową nagrodę przyznawaną za wybitne osiągnięcia, produkty i usługi wyróżniające się na rynku w minionym roku.

AutoMapa została wybrana przez Kapitułę Konkursu Najlepszą Nawigację Roku 2008. Nagroda w tym plebiscycie, to potwierdzenie jakości, innowacyjności i dużego zaufania, jakim jest darzona przez ponad 300 tysięcy swoich klientów.

„Jest mi niezmiernie miło odebrać tak prestiżową nagrodę dla marki AutoMapa. Przyznana nagroda jest potwierdzeniem słuszności obranej drogi polegającej na nieustającym dopasowywaniu produktu dla zwiększających się potrzeb naszych Klientów przy szczególnej dbałości o wysoką jakość i funkcjonalność AutoMapy” – powiedział, odbierając nagrodę, Jędrzej Szynkarczuk, dyrektor marketingu AutoMapy.

Ósma już z kolei gala „Wirtualne Telefony” była podsumowaniem osiągnięć rynku teleinformatycznego roku 2008 oraz miejscem spotkania najważniejszych osobistości polskiej branży IT i nowych technologii.

Statuetka „Wirtualnego Telefonu” miesięcznika Mobile Internet jest kolejnym w ostatnim czasie wyróżnieniem przyznanym AutoMapie, która uhonorowana została również m.in tytułem Hitu IT 2008, Złotym Laurem Konsumenta 2008, oraz nagrodami magazynów Next (nagroda Czempion Jakości 7/2008) czy redakcji Komputer Świata za najlepszy program do nawigacji.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu