Nieograniczony DIALOG w nowej promocji

Megaszybki internet o prędkości do 12 Mb/s i rozmowy bez ograniczeń w ramach abonamentu telefonicznego to nowa oferta promocyjna Telefonii DIALOG SA. Od 27 lutego Klienci wybrać mogą jedną z trzech opcji internetu, odpowiedni dla swoich potrzeb profil (abonament) telefoniczny lub skorzystać z pakietu usług DIALOGu.

Promocja „DIALOG bez ograniczeń” wprowadzona zostaje w ramach nowej, uproszczonej oferty Spółki. – Przygotowaliśmy dla Klientów trzy dogodne profile abonamentu telefonicznego (Wygodny, Komfortowy i Nieograniczony) oraz trzy megaprędkości internetu (DialNet Standard 2, Max 8 i Max 12) – mówi Bartosz Muszkat, Dyrektor Departamentu Marketingu i Rozwoju Produktów z Telefonii DIALOG SA. – Konstrukcja nowej oferty DIALOGu umożliwia wybór usługi idealnie dostosowanej do indywidualnych potrzeb Klienta – dodaje.

Nowa oferta, nowe możliwości

W ramach opłaty abonamentowej w profilu Wygodnym (35 zł brutto) Klient otrzymuje pakiet 30 minut połączeń lokalnych i międzystrefowych do wykorzystania bez względu na porę dnia i dzień tygodnia oraz skorzystać może z opcji: TeleZnajomi i MultiGodzina. Abonament profilu Komfortowego (55 zł brutto) zawiera pakiet 200 minut połączeń lokalnych i międzystrefowych do wykorzystania w dni robocze oraz możliwość wykonywania nieograniczonej liczby połączeń (o nieograniczonym czasie trwania) lokalnych i międzystrefowych w weekendy. Z kolei Klient, który wybierze profil Nieograniczony (69 zł brutto), ma możliwość wykonywania nieograniczonej liczby połączeń (o nieograniczonym czasie trwania) lokalnych, międzystrefowych oraz międzynarodowych (połączenia stacjonarne do krajów Unii Europejskiej) przez całą dobę we wszystkie dni tygodnia.

Nowa oferta szerokopasmowego internetu w DIALOGu to trzy prędkości: 2 Mb/s, do 8 Mb/s i do 12 Mb/s w stałej miesięcznej opłacie abonamentowej 85 zł brutto, 95 zł brutto i 115 zł brutto.

W promocji z rabatem

Wybór samodzielnego abonamentu telefonicznego, niezależnej usługi dostępu do internetu bądź połączenia obu produktów w pakiet w promocji „DIALOG bez ograniczeń”, na okres 12 lub 24 miesięcy, to dodatkowe korzyści dla Klientów. Abonament telefoniczny w promocji jest niższy o 20% (w profilu Komfortowym i Nieograniczonym), a opłata instalacyjna – niezależnie od wybranego profilu – wynosi tylko 10 zł. Wybierając promocyjną ofertę internetową Klient także może liczyć na obniżenie opłaty instalacyjnej i abonamentowej. Oferta pakietowa (internet + telefon) daje natomiast prawo do upustu na opłacie abonamentowej i rabat na opłacie instalacyjnej za obie usługi. Za 75 zł brutto można już mieć internet o prędkości 8 Mb/s i dodatkowo za 55 zł brutto – prowadzić rozmowy krajowe i zagraniczne (połączenia stacjonarne do krajów Unii Europejskiej) codziennie o każdej porze.

W promocji „DIALOG bez ograniczeń” Abonent może wybrać umowę już na 12 miesięcy. Jednak przy wyborze usługi internetowej bądź pakietu internet + telefon na 24 miesiące, już po upływie roku od uruchomienia promocji, DIALOG zwiększa przepływność dostępu do internetu o 1 Mb/s na okres kolejnych 12 miesięcy, bez żadnych dodatkowych opłat.

Promocja „DIALOG bez ograniczeń” została przygotowana z myślą o nowych i obecnych Klientach indywidualnych w zasięgu sieci Telefonii DIALOG SA. Oferta będzie dostępna do 30 czerwca 2009 r. Dodatkowe informacje zawiera Regulamin promocji, dostępny w Biurach Obsługi Klienta, u Reprezentantów Handlowych Spółki oraz na stronie internetowej www.dialog.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu