Międzynarodowe Przekazy Pieniężne zupełnie za darmo

Firma LCC International doceniając zaufanie, jakim obdarzyły ją setki Polaków oferuje darmowe usługi. Od połowy marca wszystkie transfery zagraniczne wychodzące z Polski będą realizowane gratis!

LCC International, obecna na polskim rynku od 2004 roku, świadczy tanie usługi transferów finansowych do ponad 90 krajów świata. Wiarygodność firmy potwierdza każdego dnia 45 tysięcy stałych klientów na całym świecie. Z jej pośrednictwa korzystają na co dzień rodziny osób przebywających długotrwale za granicą oraz firmy posyłające pracowników na międzynarodowe delegacje. Tak duży kredyt zaufania u klientów LCC International zyskała sobie dzięki nowoczesnym oraz bezpiecznym systemom komputerowym, a także rozległej siatce partnerów biznesowych i agentów. Poznańskie biuro LCC, obecne na rynku od niemal pięciu lat, znane jest z oferowania wysokiej jakości usług po atrakcyjnej cenie. Do tej pory prowizja od wykonanego przelewu wynosiła 3 % (nie mniej niż 35 zł). Od połowy marca wykonanie wychodzącego przelewu zagranicznego zostanie obniżona do 0 zł!

Łatwo i … bezpłatnie

Oferta LCC od połowy marca nie będzie miała sobie równych, a zlecenie przelewu zagranicznego stanie się jeszcze łatwiejsze. Dyspozycji transferu można dokonać nie ruszając się z domu. Wystarczy skontaktować się telefonicznie z poznańskim oddziałem LCC, lub złożyć zamówienie drogą elektroniczną: orders.pl@lccmt.com, przedstawiając własne dane i podając dane adresowe odbiorcy. Nie musi on posiadać konta bankowego – wystarczy nazwa miejscowości, w której się aktualnie znajduje. Następnie należy przelać dokładną kwotę transferu w złotówkach – ulegnie on automatycznemu przewalutowaniu, więc adresat otrzyma gotówkę w walucie właściwej dla danego kraju. Nie trzeba żadnych dodatkowych opłat, gdyż od połowy marca do połowy maja usługi LCC International w zakresie transferów wychodzących z Polski za granicę będą wykonywane bez opłat prowizyjnych! Warto skorzystać z tej sytuacji – przecież pieniądze mogą dać szczęście naszym bliskim, którzy są chwilowo daleko od nas.

www.lccmt.com

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu