Merix Studio w nowej odsłonie

Poznańska agencja Merix Studio (http://www.merixstudio.pl/)  uruchomiła nową wersję swojej witryny firmowej. Dodatkową wartość serwisu tworzy napisany w 100% w Javascript i w pełni grywalny, stylowy klon klasycznej gry Tetris – mBlocks (http://www.merixstudio.pl/play/mblocks).

Agencja Merix Studio działa od ponad 10 lat na międzynarodowym rynku usług internetowych  i specjalizuje się w tworzeniu nowoczesnych, zgodnych ze standardami serwisów korporacyjnych, portali oraz aplikacji  webowych..

„Pracując przy projektach dla firm i instytucji z całego świata (np. The Independent, Marks & Spencer, HSBC) zawsze stawiamy na rozwiązania nowoczesne i najwyższej jakości. Priorytetem w naszych realizacjach jest efektywne wykorzystanie nowych technologii do wzmocnienia komunikatu marketingowego firm.  Wiele organizacji zapomina jak ważny jest spójny i jasny komunikat kierowany do Klientów za pomocą firmowej strony www. Aby komunikacja taka była efektywna musi być realizowana z uwzględnieniem i w oparciu o obowiązujące standardy sieciowe, zasady użyteczności, dostępności oraz poprzedzona dogłębną analizą potrzeb użytkowników. Istotnym elementem jest także zaakcentowanie „mocnych stron” firmy z naciskiem na najistotniejsze obszary jej specjalizacji” –  komentuje Kamil Kaniuk, Account Manager w Merix Studio.

Głównym zadaniem nowego serwisu Merix Studio jest m.in wzmocnienie świadomości marki przez wydłużenie czasu przebywania użytkowników na stronie. W tym celu m.in. przygotowano dostępną i w pełni grywalną wersję Tetrisa – mBlocks. Od momentu uruchomienia strony (początek lutego), codziennie rozrywce poświęcają się setki użytkowników z kilkunastu krajów świata. W efekcie, po dwóch tygodniach – w porównaniu do okresu analogicznego, średni czas przebywania na stronie zwiększył się o 90%.

Niebawem pojawi się kolejna wersja mBlocks, wzbogacona o nowe funkcje i możliwości.

http://www.merixstudio.pl/

http://www.merixstudio.pl/play/mblocks

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu