Jakość Roku po raz kolejny dla Mardomu

Już po raz trzeci redakcja Biznes Raportu wspólnie z Polskim Centrum Badań i Certyfikacji SA zorganizowała Ogólnopolski Program Promocji Jakości w Polskich Przedsiębiorstwach – JAKOŚĆ ROKU 2008. Konkurs skierowany jest do przedsiębiorców i firm, które ze szczególną uwagą podchodzą do kwestii jakości i wysokich standardów pracy.

Mardom zdobył to prestiżowe wyróżnienie już po raz drugi. Tym samym firma otrzymała statuetkę srebrnej jakości dla firm, które dwa lata z rzędu wygrały w programie.

W tej edycji projektu laur zapewnił Mardomowi topowy karnisz Quadrato, wprowadzony do sprzedaży w połowie 2008 roku. Jury uznało go za produkt innowacyjny, wyróżniający się najwyższą jakością wykonania i znakomitą funkcjonalnością.

Wygrana utwierdza mnie w przekonaniu, że wysiłki dotyczące podnoszenia standardów jakościowych wytwarzanych przez nas produktów idą w dobrym kierunku. Aktualnie jesteśmy na etapie wdrażania autorskiego Systemu Doskonalenia Mardom – programu opartego na międzynarodowych systemach zarządzania produkcją. Sądzę, że projekt ten w znacznym stopniu przyczyni się do osiągnięcia jeszcze lepszej jakości naszych wyrobów, przy zachowaniu bardzo konkurencyjnych cen – komentuje Michał Niestępski, Dyrektor Generalny.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu