Start marcowego pucharu już za kilka dni

przez | 27/02/2009

Do 3 marca potrwają zapisy do II eliminacyjnej rundy wspólnego projektu Electronic Arts Polska oraz zespołu Cybersport.pl – ligi Need for Speed Undercover oraz Command&Conquer: Red Alert 3. Na graczy, którzy wezmą udział w rozgrywkach czeka nie tylko na świetna zabawa, ale również gry komputerowe oraz nagrody pieniężne o łącznej wartości 10 000 złotych.

W zakończonym w lutym pucharze miesiąca w gronie najlepszych wirtualnych kierowców, których już w październiku zobaczymy podczas wielkiego finału ligi Heyah Logitech Cybersport znaleźli się Mistrz oraz Wicemistrz Europy w grze Need for Speed Krzysztof  ‘Chris’ Sojka oraz jego drużynowy kolega Łukasz ‘lecho’ Leśniewski. W grze Command&Conquer: Red Alert 3 swoimi niebywałymi umiejętnościami taktycznymi w pierwszej eliminacyjnej rundzie rozgrywek popisali się Mateusz ‘Matiz_pl’ Kowalski oraz Michał ‘m1ch4l’ Wiśniewski i to właśnie oni już za kilka miesięcy powalczą o wysokie nagrody pieniężne.

Już teraz każdy zainteresowany rozgrywkami gracz może wziąć udział w kolejnym, tym razem marcowym pucharze miesiąca. Na miłośników strategii czeka wirtualna rywalizacja z najlepszymi zawodnikami z całej Polski w eliminacyjnym turnieju zatytułowanym „Red Star Rising”. Natomiast maniacy ekstremalnych prędkości zmierzą się w  pucharze miesiąca nazwanym „Second Lap”. Zapisy do II rundy potrwają do końca 3 marca. Dwóch najlepszych graczy marcowych zawodów otrzyma możliwość gry w wielkim finale Heyah Logitech Cybersport o tytuły Mistrzów oraz nagrody pieniężne o łącznej wartości 10 000 złotych. Dodatkowo trzy najwyższe miejsca poszczególnych pucharów będą premiowane grami komputerowymi firmy Electronic Arts.

Więcej szczegółowych informacji można znaleźć na stronie internetowej www.cybersport.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.