Rozrywka bez granic z ASTER i BBC Entertainment

przez | 27/02/2009

ASTER dostawca czterech usług telekomunikacyjnych, w związku z umieszczeniem w swojej ofercie kanału BBC Entertainment, przygotował dla swoich Klientów atrakcyjny konkurs pod hasłem „Z nami rozrywka nie ma granic”. Aby wziąć w nim udział, należy do 20 marca br. odpowiedzieć na pytanie: „Co oznacza dla Ciebie dobra rozrywka?”. Dla uczestników przygotowano atrakcyjne nagrody, w tym m.in. 3 przenośne konsole do gier Sony PlayStation.

Konkurs pod hasłem „Z nami rozrywka nie ma granic” trwa od 17 lutego br. do 20 marca br. Mogą w nim wziąć udział wszyscy Abonenci ASTER, którzy używając maksymalnie 500 słów odpowiedzą na pytanie: „Czym jest dla Ciebie dobra rozrywka?” i prześlą odpowiedź na adres: marketing@aster.pl. Zgłoszenie, oprócz odpowiedzi, powinno zawierać także numer identyfikacyjny Abonenta, adres zamieszkania, adres e-mail oraz telefon kontaktowy.

Dla uczestników konkursu przygotowano wiele atrakcyjnych nagród. Autorzy trzech najciekawszych odpowiedzi otrzymają przenośne konsole Sony PlayStation. Spośród nadesłanych propozycji jurorzy wybiorą dodatkowo 150 najbardziej interesujących odpowiedzi. Ich autorzy otrzymają nagrody pocieszenia: filmy DVD oraz koszulki. Fundatorem nagród jest kanał BBC Entertainment.

Informacje na temat konkursu są wysyłane do Klientów ASTER wraz
z rachunkiem. Abonenci ASTER zainteresowani udziałem w zabawie mogą je także znaleźć na stronie www.aster.pl, oraz na kanale ASTERinfo. Dodatkowo, na kanale BBC Entertainment zamieszczony został scroll z informacją o konkursie.

BBC Entertainment to kanał, który oferuje najlepsze brytyjskie seriale komediowe, obyczajowe i programy rozrywkowe produkcji BBC oraz innych producentów brytyjskich. Kanał został wprowadzony do telewizyjnej oferty programowej ASTER w lutym br. Znajduje się w telewizyjnym pakiecie Basic i jest dostępny dla wszystkich Abonentów ASTER w Warszawie, Krakowie oraz Zielonej Górze.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej ASTER, pod adresem: http://www.aster.pl/waw/strefa_klienta/konkursy_bbc_entertainment.