Kaspersky Lab otwiera regionalne biura w Szwajcarii i Austrii

przez | 27/02/2009

Kaspersky Lab, producent rozwiązań do ochrony danych, informuje o oficjalnym otwarciu regionalnych biur w Szwajcarii i Australii. Nowe biura ułatwią rozwój biznesu i zapewnią wsparcie sprzedażowe dla produktów firmy Kaspersky Lab w tych regionach.

„Rynki austriacki i szwajcarski, charakteryzujące się wysokim poziomem sprzedaży produktów korporacyjnych, zawsze miały istotne znaczenie dla europejskiej dystrybucji firmy Kaspersky Lab” – mówi Andreas Lamm, dyrektor wykonawczy na Europę. „Poprzez otwarcie nowych biur regionalnych w Austrii i Szwajcarii chcieliśmy zbliżyć firmę do naszych partnerów i klientów z tego regionu. Kaspersky Lab nadal rozwija się dynamicznie w Europie – obecnie w regionie tym działa dziesięć biur firmy”.

Austriackie biuro będzie centralnym punktem kontaktowym dla wszystkich austriackich partnerów i klientów. Na jego czele stanie Bernhard Oberhauser, wcześniej menedżer ds. rozwoju Kaspersky Lab w Austrii.

Bezpośrednia obecność Kaspersky Lab w Szwajcarii pozwoli ustanowić bliższą wzajemną współpracę w lokalnymi partnerami. Walter Jäger, wcześniej menedżer ds. rozwoju Kaspersky Lab w Szwajcarii, został mianowany na szefa regionalnego biura Kaspersky Lab w Steinhausen.