Emerson Network Power z ekspercką wiedzą na DataCenter Gigacon

W dniu 25 stycznia 2009 r. w hotelu Courtyard by Marriott w Warszawie odbyła się konferencja DataCenter Gigacon poświęcona technologiom, środowiskom i narzędziom zapewniającym najwyższe bezpieczeństwo i efektywność centrów przetwarzania danych. Konferencję wspierał merytorycznie zespół ekspertów Emerson Network Power.

Trzecia już edycja konferencji zgromadziła ponad 250 osób zainteresowanych rozwiązaniami współcześnie stosowanymi zarówno w projektowaniu jak i budowie data center. Uczestnikami były głównie osoby odpowiedzialne za zakup nowych technologii wykorzystywanych przy wdrożeniach dużych systemów przetwarzania informacji w firmach i instytucjach.

Jedno z wystąpień dotyczyło kompleksowego rozwiązania dla nowoczesnej infrastruktury centrum przetwarzania danych i przygotowane zostało przez przedstawicieli Emerson Network Power. Przedsiębiorstwo jest uznanym na świecie liderem w dziedzinie Business-Critical Continuity i skupia kompetencje oraz wieloletnie doświadczenie w budowie infrastruktury dla data center.

DataCenter Gigacon to ważne wydarzenie dla każdego przedsiębiorstwa i zespołu zainteresowanego inwestycją w centrów przetwarzania danych. W trakcie konferencji przedstawiane są nie tylko nowinki techniczne, ale także gotowe rozwiązania do wdrożenia w firmie. “Jako zespół reprezentujący Emerson Network Power jesteśmy zadowoleni z udziału w konferencji. Takie wydarzenia dają możliwość podzielenia się z uczestnikami własnymi doświadczeniami oraz wiedzą gromadzoną od lat w naszej organizacji” – powiedział Cezary Gutowski, Kierownik Sprzedaży zasilaczy UPS w Emerson Network Power.

Emerson Network Power ufundował także nagrody rzeczowe rozlosowane wśród uczestników konferencji.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu